Maślan sodu 71% kwasu masłowego 60 kaps
Maślan sodu 71% kwasu masłowego 60 kaps

34,00

34,00

Maślan sodu 71% kwasu masłowego 60 kaps

34,00

W kontekście klinicznym, stosowanie maślanu sodu jest szczególnie wskazane u pacjentów cierpiących na nieswoiste choroby zapalne jelit, takie jak choroba Leśniowskiego-Crohna czy wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Poprzez regulację flory bakteryjnej i działanie przeciwzapalne, maślan sodu przyczynia się do zmniejszenia objawów tych chorób, wspomaga gojenie oraz regenerację błony śluzowej jelit.

Maślan sodu 71% kwasu masłowego 60 kaps | Clean label Pharmovit

Suplement diety

Maślan sodu, czyli sól sodowa kwasu masłowego, jest naturalną substancją produkowaną przez bakterie jelitowe żyjące w okrężnicy. Kwas masłowy jest podstawowym materiałem energetycznym dla nabłonka przewodu pokarmowego. Sól sodowa kwasu masłowego poddana została procesowi mikrootoczkowania, który zabezpiecza produkt przed przedwczesnym uwolnieniem i wchłanianiem substancji czynnej.

Składniki:

Mikrootoczkowany maślan sodu standaryzowany na 71% kwasu masłowego, otoczka: skrobia preżelowana; kapsułka celulozowa: hydroksypropylometyloceluloza.

Składniki w porcji dziennej

2 kapsułki

Maślan sodu

– w tym kwas masłowy

1000 mg

  710 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

Spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie (rano i wieczorem) w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki. Zaleca się stosowanie przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Środki ostrożności:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania:

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość:

60 kapsułek

Producent:

Pharmovit Dystrybucja
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, Polska

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Maślan sodu 71% kwasu masłowego 60 kaps”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *