Venozin - krążenie żylne 60 kaps
Venozin – krążenie żylne 60 kaps

40,00

40,00

Venozin – krążenie żylne 60 kaps

40,00

Zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego Bioperine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność skład-ników ziołowych. Kasztanowiec pomaga utrzymać zdrowe krążenie krwi w nogach, wspomaga zdrowie układu krążenia.

Suplement diety

Zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

 

4glut.png 3gmo.png 5lakto.png 2soja.png

 

100% czysty skład
nie zawiera sztucznych substancji wypełniających
nie zawiera barwników
nie zawiera GMO

Zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®.

 

Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego Bioperine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

 

Kasztanowiec pomaga utrzymać zdrowe krążenie krwi w nogach, wspomaga zdrowie układu krążenia oraz pomaga zmniejszyć odczucie „ciężkich nóg”.

 

Herbata chińska pomaga zwiększyć metabolizm, wspomaga funkcje wydalnicze nerek, pomaga zachować zdrowe serce oraz dobre samopoczucie.

 

Ekstrakt z pestek winogron utrzymuje integralność układu żylnego a proantocyjanidyny pochodzące z pestek winogron wykazują dodatkowo działanie przeciwutleniające.

 

Miłorząb japoński wspiera krążenie obwodowe a ruszczyk kolczasty wspomaga krążenie żylne, może przynieść ulgę i uczucie lekkości w nogach.

 

Gorzka pomarańcza pomaga się zrelaksować podczas stresującego i intensywnego trybu życia.

 

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 2 kapsułki.

Składniki

Ekstrakt z liści herbaty chińskiej standaryzowany na 20% EGCG, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylo-metyloceluloza, ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego standaryzowany na 20% escyny, ekstrakt z kwiatów perełkowca japońskiego standaryzowany na 95% kwercetyny i 5% rutyny, diosmina, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na 24% glikozydów flawonowych, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego standaryzowany na 5% ruskogenin, ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% oligomerycznych proantocyjanidyn, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 95% bioflawonoidów, 55% hesperydyny, Bioperine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.
BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.

Składniki w porcji dziennej 2 kapsułki
Ekstrakt z liści herbaty chińskiej 200,00 mg
– w tym EGCG 40,00 mg
Ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego 150,00 mg
– w tym escyna 30,00 mg
Ekstrakt z kwiatów perełkowca japońskiego 100,00 mg
– w tym kwercetyna 95,00 mg
– w tym rutyna 5,00 mg
Diosmina 100,00 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 70,00 mg
– w tym glikozydy flawonowe 16,80 mg
Ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego 60,00 mg
– w tym ruskogeniny 3,00 mg
Ekstrakt z pestek winogron 50,00 mg
– w tym oligomeryczne proantocyjanidyny 47,50 mg
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy 50,00 mg
– w tym bioflawonoidy 47,50 mg
– w tym hesperydyna 27,50 mg
Bioperine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego 3,00 mg
– w tym piperyna 2,85 mg
Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Substancje zawarte w ginkgo biloba nasilają działanie leków przeciwzapalnych, moczopędnych i paracetamolu. Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub przyjmujące leki rozrzedzające krew powinny zachować szczególna ostrożność podczas przyjmowania produktu. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Producent:

Pharmovit

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Venozin – krążenie żylne 60 kaps”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *