Available Filters

Filtruj po cenie

Zioła na trądzik

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników

Maści na trądzik

Maści na trądzik to jeden z najważniejszych produktów pomagających w walce z tym problemem. Pozwalają one na odpowiednią pielęgnację skóry. Zawierają składniki o działaniu antybakteryjnym i głęboko oczyszczającym. Dzięki temu zapewniają skórze dobre oczyszczenie z bakterii, wirusów, grzybów i innych zalegających głęboko zanieczyszczeń trudnych do usunięcia. Dodatkowo kosmetyki do skóry z problemami dermatologicznymi zapobiegają ponownemu namnażaniu się bakterii i wspierają jej regenerację.

Sklep e-zielarnia do walki z trądzikiem oferuje między innymi: maści, kremy, olejki, krople, żele, serum. Posiadają one między innymi naturalne i ziołowe składniki. Zawartość roślin wykazujących działania antyseptyczne, łagodzące podrażnienia i stany zapalne skóry, umożliwiają skuteczną walkę z trądzikiem i nadają skórze zdrowy, estetyczny wygląd.

W zależności od kosmetyku i zaleceń producenta, maści na trądzik mogą być stosowane punktowo lub na całą twarz. Dla osób z większymi problemami skórnymi sprawdzą się maści i kremy do stosowania codziennego. Osoby posiadające sporadycznie występujący trądzik, mogą skorzystać z kosmetyków przeznaczonych do rzadszego użytku.

Do pielęgnacji skóry trądzikowej również przydadzą się odpowiednie kosmetyki do mycia twarzy. Można skorzystać z dostępnych mydeł antybakteryjnych, emulsji myjących lub ziołowych żeli.

Herbaty ziołowe na trądzik

Dla osób posiadających trudny do usunięcia trądzik, pomocne mogą się okazać herbaty ziołowe. Często trądzik występuje przez nieodpowiednie odżywianie i zaleganie toksyn w organizmie. Specjalnie skomponowane herbaty na trądzik dostępne w e-zielarni, pomagają w jego zwalczaniu od wewnątrz.

Herbata na trądzik w postaci napoju pomoże oczyścić organizm z toksyn. Dzięki temu problemy pochodzące z wewnątrz organizmu nie będą objawiały się na zewnątrz jako wypryski. Również herbatę ziołową można wykorzystać do obmywania twarzy w celu oczyszczenia. Regularne stosowanie da świetne efekty.

Ciesz się gładką i zdrową skórą wybierając naturalne kosmetyki i herbaty na trądzik w e-zielarni!