Minerały Franciszkańskie - diatomit, dolomit, skrzyp, inulina, selen, magnez 250g
Minerały Franciszkańskie – diatomit, dolomit, skrzyp, inulina, selen, magnez 250g

47,00

47,00

Minerały Franciszkańskie – diatomit, dolomit, skrzyp, inulina, selen, magnez 250g

(1 opinia klienta)

47,00

Mieszanina minerałów (dolomit, diatomit, selen, magnez), inuliny i zmikronizowanego ziela skrzypu. Mikronizacja uwalnia cenne dla zdrowia właściwości ziela skrzypu.

Minerały Franciszkańskie 250g

diatomit, dolomit, skrzyp, inulina, selen, magnez

Mieszanina minerałów (dolomit, diatomit, selen, magnez), inuliny i zmikronizowanego ziela skrzypu. Mikronizacja uwalnia cenne dla zdrowia właściwości ziela skrzypu.

 

Diatomit, czyli ziemia okrzemkowa zawiera ponad 80% krzemu. Jest minerałem o właściwościach absorbujących. Ułatwia wydalanie zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii z przewodu pokarmowego.

 

Dolomit jest osadową skałą węglanową, zawierającą około 90% węglanu wapnia i magnezu.

 

Inulina jest fruktanem (polisacharyd) o właściwościach prebiotycznych, korzystnie wpływającym na funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Należy do błonników, przyspieszających pasaż treści pokarmowej.

 

Selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i funkcjonowanie tarczycy. Chroni przed stresem oksydacyjnym.

 

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśni, zdrowych kości i zębów.

 

Składniki:

diatomit (ziemia okrzemkowa spożywcza, o zawartości 85% dwutlenku krzemu), siarczan magnezu, inulina z cykorii, ziele skrzypu polnego Equisetum arvense L. (zmikronizowane), dolomit (CaCO3 50%, MgCO3 40%), selenian (IV) sodu.

Sposób użycia:

1 miarkę proszku (~5 g) wsypać do szklanki wody zimnej lub ciepłej, energicznie zamieszać dla uzyskania zawiesiny i wypić. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. W okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przewlekłym stosowaniu leków stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem.
Produkt zaleca się spożywać 2-3 godziny przed posiłkiem lub 3 godziny po posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Masa:

250g

Producent:

Herbarium św. Franciszka

1 opinia dla Minerały Franciszkańskie – diatomit, dolomit, skrzyp, inulina, selen, magnez 250g

  1. Anonimowo (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *