Available Filters

Filtruj po cenie

Herbaty klasyczne

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Herbaty klasyczne

W tej kategorii znajdują się klasyczne herbaty liściaste oraz w torebkach. Każda z nich ma przede wszystkim niebanalny smak i wiele cennych składników, które korzystnie wpływają na zdrowie.

Czarna herbata

Czarna herbata jest najpopularniejszą herbatą na świecie. Ma intensywny kolor i szlachetny smak, z nutą cierpkiego aromatu. Posiada wiele właściwości prozdrowotnych, m.in. przeciwdziała zmęczeniu, spowalnia procesy starzenia, chroni przed miażdżycą i zawałem serca oraz obniża cholesterol. Klasyczna herbata czarna poprawia również nastrój i dodaje wigoru.

Zielona herbata

Zielona herbata jest uznawana za najzdrowszą herbatę na świecie, ponieważ nie ulega procesowi fermentacji, przez co zachowuje wszystkie cenne składniki. Produkuje się ją jedynie z liści Camellia sinensis (herbata chińska). Herbata ta skutecznie oczyszcza organizm, działa odchudzająco i poprawia sprawność fizyczną. Co najistotniejsze, wykazuje również działanie antynowotworowe, ponieważ posiada katechiny, które skutecznie hamują wzrost komórek rakowych.

Czerwona herbata – Pu erh

Czerwona herbata jest przede wszystkim uznawana za najbardziej aromatyczną herbatę na świecie. Uprawia się ją w Chinach, a jej czerwony kolor powstaje za sprawą lekkiego procesu fermentacji i leżakowania. Czerwona herbata wykazuje działanie odchudzające, obniża cholesterol i wspomaga układ pokarmowy oraz odpornościowy. Niewątpliwą zaletą picia Pu erh jest również fakt, że poprawia koncentrację.

Herbata owocowa fix

Herbaty owocowe fix to niepowtarzalne mieszanki suszy owocowych i ziół z różnych zakątków świata. Są idealne na każdą porę roku, ponieważ wykazują działanie zarówno rozgrzewające, jak i orzeźwiające. Każda z nich posiada istotne dla organizmu witaminy i minerały. Herbata żurawinowa wspomaga leczenie infekcji dróg moczowych, imbirowa korzystnie wpływa na procesy trawienia i jest niezastąpiony w walce z przeziębieniem, owoc róży stanowi naturalne źródło witaminy C, a mięta eliminuje boleści brzucha.