Available Filters

Filtruj po cenie

Zioła na wątrobę i wspomaganie wątroby

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 48 wyników

Zioła na wątrobę

Wątroba jest niezwykle istotnym narządem w organizmie człowieka. Gruczoł ten odpowiada między innymi za proces oczyszczania całego organizmu z zalegających toksyn. Bierze ona również udział w procesie metabolizmu oraz jest miejscem magazynowania glikogenu. Nieprawidłowo działająca wątroba może przyczynić się do wielu poważnych schorzeń, dlatego nie należy lekceważyć wszelkich objawów, mogących wskazywać na to wskazywać. Wspomóż swoją wątrobę naturalnymi środkami – postaw na zioła lecznicze, które wspomogą pracę tego gruczołu.

Zioła na oczyszczenie wątroby

Nasza internetowa zielarnia oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości ziół wspomagających prawidłową pracę wątroby. Pacjenci znajdą tu cenione na całym świecie zioła, znane z wywierania dobroczynnego wpływu na ten narząd. Sklep oferuje między innymi kapsułki z wyciągiem na bazie ostropestu plamistego, eliksir z kurkumy czy karczoch w formie tabletek.

Są one nieocenione w zwalczaniu objawów wszelkich schorzeń wątroby, w tym stłuszczenia, a nawet marskości, wywołanej zbyt częstym sięganiem po alkohol. Ponadto, wykazują one działanie oczyszczające i odtruwające, skutecznie pozbywając się zmagazynowanych resztek toksycznych substancji. Co więcej, nasze zioła pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu, stymulują wytwarzanie i wydzielanie żółci, a także biorą czynny udział w odnowie komórek wątroby.

Mieszanki ziół na wątrobę

Eksperci potwierdzają, że dzięki połączeniu kilku ziół w jednym preparacie, można stworzyć specyfik, który będzie cechował się wielowymiarowym działaniem. Mając na względzie ten fakt, w naszym sklepie znaleźć można herbatki na wątrobę, będące mieszkanką różnych ziół. Wypicie naszych herbatek zamiast kawy czy soku po obfitym posiłku, zapewnia szybsze trawienie, pobudzając wydzielanie soków trawiennych oraz żółci.

Syrop na bazie kurkumy z cytryną natomiast, oprócz wątroby, wspomaga działanie również innych narządów i układów, w tym krwionośnego, kostnego czy oddechowego.