Available Filters

Filtruj po cenie

Filter

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kawa

W tej kategorii znajduje się ekologiczna kawa czarna, zielona i zbożowa, która zawiera cenny dla organizmu błonnik, białko i węglowodany. Ponadto w ofercie naszej Zielarni posiadamy kawy, które wzbogacono o drogocenne zioła wspierające funkcjonowanie wielu narządów.

Kawa zbożowa wspierająca wyciszenie i prawidłowy sen od Ojca Klimuszko

Ziołową podstawą tej kawy jest m.in. melisa lekarska, która oprócz swoich walorów smakowych, wykazuje również wiele właściwości wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Ułatwia ona zasypianie, koi nerwy, działa antystresowo i wspomaga pamięć oraz koncentrację. Ponadto polecana jest osobom z nerwicami, stanami lękowymi i nerwowymi oraz rozdrażnieniem. Kawa zbożowa Ojca Klimuszko zawiera również szyszki chmielu, które tak jak melisa działają uspokajająco, ponieważ utrudniają przenoszenie bodźców do układu nerwowego. W kawie tej znajduje się także lawenda, która dzięki swoim związkom aromatycznym, takim jak linalol i terpineol, wpływa na układ nerwowy człowieka, dzięki temu wycisza i ułatwia zasypianie.

Kawa zbożowa wspierająca pracę serca od Ojca Klimuszko

Zioła zawarte w kawie Ojca Klimuszko dobrano w taki sposób, aby wspomagały prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Głóg wzmacnia mięsień sercowy, obniża zły cholesterol i reguluje ciśnienie krwi. Ponadto rozkurcza naczynia krwionośne, dzięki temu do mięśnia sercowego napływa bardziej dotleniona krew. Aronia zawiera dużo polifenoli, które działają antyoksydacyjnie i zapobiegają, m.in zawałowi serca i miażdżycy. Dodatkowo kawa wspierająca pracę serca zawiera ekstrakty z hibiskusa, róży, melisy lekarskiej i pokrzywy. Taka mieszanka ziół skutecznie wspomaga leczenie chorób kardiologicznych.

Kawa zbożowa wspierająca zgrabną sylwetkę od Ojca Klimuszko

Kawa ta została wzbogacona o najcenniejsze zioła, które wspierają zgrabną sylwetkę. Lubczyk i skrzyp polny przyspieszają wchłanianie pokarmów, wspomagają metabolizm i spalają tkankę tłuszczową. Działają również moczopędnie, dzięki czemu redukują nadmiar wody z organizmu i pozbywają się toksyn. Co więcej skrzyp polny zapobiega powstaniu rozstępów, które mogą wystąpić podczas redukcji masy ciała. Kawa Ojca Klimuszko zawiera również siemię lniane, które powoduje uczucie sytości, zmniejsza apetyt i wspomaga prawidłowe wypróżnianie. Mniszek lekarski i krwawnik pospolity regulują trawienie i zwiększają wydzielanie soku żołądkowego, a dodatkowo mniszek lekarski obniża indeks glikemiczny potraw.