Regulamin sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego www.e-zielarnia.eu jest:

PHU UNIROK Anna Krakowczyk
ul. Szeroka 26
44-240 Żory
NIP: 651-100-07-60
REGON: 272302227

tel. 536 880 480
e-mail: sklep@e-zielarnia.eu

 1. Sklep internetowy www.e-zielarnia.eu przyjmuje zamówienia przez 24h na dobę przez cały rok.
 2. Aby zamówienie zostało zrealizowane, konieczne jest wypełnienie wymaganych pól w formularzu zamówienia wraz z podaniem prawidłowego adresu e-mail oraz numeru telefonu.
 3. Ceny produktów w sklepie internetowym www.e-zielarnia.eu nie są równoznaczne z cenami w sklepie stacjonarnym.

Produkty

 1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe z przeznaczeniem użycie zakupionych u niego produktów, ani za skutki błędnej interpretacji treści dołączonych do opakowania ulotek.
 2. Wszystkie ceny produktów oferowanych w sklepie internetowym www.e-zielarnia.eu są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 3. Ilość produktów promocyjnych jest ściśle określona.

Warunki dostawy

 1. Przesyłki dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD oraz INPOST.
 2. Opłaty za wysyłkę zagraniczną są ustalane indywidualnie z klientem. Prosimy o wcześniejszy kontakt, w sprawie zamówienia. Przesyłki zagraniczne są wysyłane tylko z przedpłatą na konto.
 3. Czas realizacji zamówienia (do momentu wysłania) to 1-5 dni roboczych.
 4. Kwota dostawy zamówień krajowych uzależniona jest od wybranego przez Państwa dostawcy. DPD :  17,00 zł przy wpłacie na konto i 20,00 zł przy pobraniu; INPOST: 14,00 zł przy wpłacie na konto oraz 17,00 zł przy pobraniu.
 5. Odbiór osobisty możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w sobotę od 9 do 13 bez dodatkowych opłat.
 6. Przy zamówieniu o wartości powyżej  500 zł – dostawa gratis.
 7. Klient zostaje powiadomiony o przyjęciu zamówienia do realizacji poprzez otrzymanie wiadomości e-mail na adres podany w formularzu.
 8. W razie zmiany terminu realizacji zamówienia Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
 9. Zamówienia niepotwierdzone lub nieopłacone w ciągu 14 dni od chwili złożenia będą automatycznie anulowane.

Płatności

Przelew bankowy

Dane do przelewu

Numer rachunku: 43 1140 2004 0000 3702 7527 1860 lub 02 2490 0005 0000 4530 1579 2325
Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe UNIROK
Adres: ul. Szeroka 26, 44-240 Żory
W tytule płatności należy podać numer zamówienia.

Pobranie

Klient dokonuje zapłaty kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Odbiór osobisty

Zapłaty i odbioru towaru w sklepie www.e-zielarnia.eu można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 sobota 9.00 – 13.00 pod adresem:
ul. Dworcowa 10
44-240 Żory

Reklamacje

Jeżeli przekazywana Państwu paczka lub towar w niej zawarty jest wyraźnie uszkodzona ( widać ślady zalania, paczka jest mocno pognieciona itp.) prosimy jej nie przyjmować i wypełnić protokół szkody w obecności kuriera! W takim przypadku paczka zostanie od razu zwrócona do naszego sklepu i szybciej będziemy mogli przystąpić do procesu wyjaśnienia sprawy oraz przekazania Państwu ponownie zamówionych produktów.

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki.

Ochrona danych osobowych

Klienci naszego sklepu mają zagwarantowaną pełną ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych) oraz wykorzystanie tych danych wyłącznie do realizacji zamówień oraz w celach informacyjnych i marketingowych

Pomoc

Jeśli w trakcie składania zamówienia pojawią się jakiekolwiek pytania i wątpliwości chętnie pomożemy Ci w ich rozwiązaniu. W tym celu możesz się z nami skontaktować:

tel. 536 880 480
e-mail: sklep@test.sprawnastrona.pl

W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późniejszymi zmianami, przepisy Kodeksu Cywilnego.

UWAGA – dotyczy sprzedaży produktów alkoholowych

W związku z tym, że sprzedaż napojów alkoholowych przez internet nie jest w Polsce prawnie dozwolona, zakup towarów zawierających alkohol w niniejszym sklepie odbywa się poprzez pełnomocnika obecnego w miejscu objętym koncesją sprzedaży.

Pełnomocnictwo upoważnia pełnomocnika wyłącznie do zawarcia w imieniu zamawiającego umowy zakupu towaru i nadania paczki z towarem na adres zamawiającego. Pełnomocnictwo jest udzielane Annie Krakowczyk, która w imieniu zamawiającego dokona zakupu zamówionego towaru.

Udzielenie pełnomocnictwa nie potrzebuje dla swej ważności szczególnej formy i jeśli zamawiający chce złożyć zamówienie i udzielić pełnomocnictwa wystarczy zaakceptować niniejszy regulamin.

W związku z tym, że sprzedaż alkoholu w Polsce jest zakazana również w stosunku do osób, które nie ukończyły 18 roku życia, dla ważnego udzielenia pełnomocnictwa do zakupu towaru,
niezbędne jest ukończenie 18 roku życia.

Udzielenie pełnomocnictwa w przypadku nie ukończenia 18 roku życia w chwili udzielania pełnomocnictwa, spowoduje, że pełnomocnictwo będzie nieważne. Akceptując ninejszy regulamin oświadczasz, że ukończyłeś 18 rok życia.