Available Filters

Filtruj po cenie

Zioła na sen i uspokojenie

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 70 wyników

Zioła na sen i uspokojenie

Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w stresujących czasach, co odbija się na naszym zdrowiu. Zdecydowanie warto więc zadbać o prawidłowy wypoczynek, spokój oraz jakość swojego snu. Na szczęście istnieją skuteczne i w pełni naturalne produkty, które potrafią uciszyć ludzki umysł i zminimalizować efekty powodowane przez przewlekły stres. Oferta sklepu zawiera zarówno receptury jedno-, jak i wieloskładnikowe.

Występują też one w zróżnicowanych formach takich jak nalewki, herbatki, krople, tabletki, susz, syropy, płynne ekstrakty, kapsułki, zioła do kąpieli, płynne suplementy diety, pastylki do ssania, świece do świecowania uszu oraz olejki konopne z CBD. Dzięki takiemu zróżnicowaniu produktów każdy znajdzie taki, który spełni jego wymagania. Oferowane herbatki charakteryzują się nie tylko skutecznym działaniem, ale również dobrym smakiem. Dodatkowo nie tylko ułatwiają one zasypianie, ale poprawiają sprawność układu pokarmowego i usuwają wolne rodniki. Niektóre pomagają też zachować równowagę hormonalną organizmu.

Kapsułki dostępne w sklepie zawierają jeden lub kilka składników. Ciekawym produktem są susze liści melisy, szyszki chmielu, korzeń kozłka, kwiaty lawendy i kwiatostany lipy. Dzięki nim możesz stworzyć własną kompozycję ziół, z których zrobisz uspokajający napar. Sklep oferuje również skuteczne produkty Ojca Klimuszko, w tym eliksir nasenny, nalewkę oraz tabletki na wyciszenie, który posiadają niezwykle bogaty skład. Znajdziesz tu również olejki CBD, które posiadają wiele różnych leczniczych właściwości i są przebadane oraz nieszkodliwe dla zdrowia.

Nietypowe produkty wyciszające

Sklep nie zapomniał zawrzeć w swej ofercie produktów przeznaczonych do stosowania zewnętrznego. Są wśród świece do świecowania uszu i zioła przeznaczone do przygotowania odprężających kąpieli. Pozwolą Ci one odpocząć i zregenerować siły w niezwykle przyjemny sposób. Te zabiegi wyciszą Twój umysł, poprawią samopoczucie, zredukują poziom stresu oraz ułatwią zasypianie.