Available Filters

Filtruj po cenie

Zioła na oczyszczenie organizmu

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 65 wyników

Oczyszczanie organizmu powinno być przeprowadzane regularnie. W zależności od zapotrzebowania, wieku oraz trwania kuracji oczyszczającej warto sięgnąć po zioła jako pojedynczy środek oczyszczający, bądź mieszankę ziołową. Są różne powody, dla których warto przeprowadzić kurację oczyszczającą. Są nimi obciążenie organizmu metalami, obecność toksyn oraz obecność pasożytów w jelitach. W naszej ofercie znajdują się różnorodne mieszanki ziołowe, zalecane przy takich problemach jak zanieczyszczony organizm przez toksyny. Warto wspomnieć, że zioła zawierają witaminy i minerały, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zioła oczyszczające organizm z toksyn

Zioła oczyszczające organizm z toksyn to zioła, które mają za zadanie:

  • pozbyć się pasożytów jelitowych, które wydzielają toksyny,
  • pozbyć się różnego rodzaju grzybic, 
  • wspierać funkcjonowanie narządów, wątroby, nerek, jelit,
  • wspomóc procesy trawienne.

Należy mieć na uwadze, że kuracje ziołowe przynoszą skutki po określonym czasie trwania oczyszczania poszczególnym suplementem. Zatem trzeba postępować według wskazań producenta. W naszym sklepie do wyboru jest wiele mieszanek ziołowych i wyciągów w postaci kropli, herbatek ziołowych, a także mieszanek stosowanych na zewnątrz, do kąpieli.

Zioła na odtrucie organizmu

Zioła na odtrucie organizmu to głównie zioła wspomagające pracę trzustki, żołądka, wątroby, nerek, jelit. Pomagają w walce z toksynami, jakie występują szczególnie w żywności. U nas w sklepie dostępne są zioła na odtrucie organizmu w postaci tabletek, herbatek, wyciągów ziół w syropach. To sprawdzone zioła, bezpieczne w stosowaniu. Wpływające na ogólną poprawę samopoczucia. Przyczyniają się do poprawy flory bakteryjnej w jelitach, co wpływa korzystnie na zdrowie całego organizmu. To właśnie odporność organizmu buduje się w jelitach. W naszej ofercie znajdują się produkty wyłącznie naturalnego pochodzenia.

Podejmując się kuracji oczyszczającej organizm, należy pamiętać o zaleceniach producenta. Ponieważ od określonej dawki i czasu trwania kuracji zależą efekty. Szczegółowe opisy produktów oraz ich zastosowanie znajdują się w opisach poszczególnych suplementów.