Available Filters

Filtruj po cenie

Syropy ziołowe na kaszel dla dzieci i dorosłch

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

Syropy ziołowe na kaszel suchy i mokry

Kaszel to bezwarunkowa reakcja obronna organizmu zmagającego się z chorobą. Mogą towarzyszyć mu katar, duszności, ból gardła, stany zapalne, chrypka, gorączka itd. Kaszlenie pomaga oczyścić drogi oddechowe ze śluzu i czynników chorobotwórczych. Jest nie tylko uciążliwe i męczące. Długotrwały, mocny kaszel może powodować ból, wysuszenie dróg oddechowych, a także może być oznaką poważnych schorzeń. Syropy ziołowe o różnorodnym składzie i specyfice pozwalają skutecznie leczyć zarówno kaszel suchy, mokry, przewlekły i związany z chwilową infekcją. Zioła oraz inne naturalne substancje obecne w syropach mają zwykle za zadanie złagodzić podrażnienia górnych dróg oddechowych i pomóc w zwalczeniu przeziębienia. Często stosowanymi roślinami leczniczymi są kwiat bzu czarnego i porost islandzki, które wspierają odporność, leczą kaszel i chrypkę. Innymi pomocnymi przy podobnych stanach ziołami są tymianek, kwiat lipy, liść babki lancetowatej, korzeń prawoślazu i wiele innych.

Sklep E-zielarnia Zielarni Św. Franciszka posiada w swojej ofercie wybór syropów zawierających wyciągi z ekologicznych, skutecznych przy problemach z kaszlem roślin. Polecamy wyroby wyłącznie doświadczonych, sprawdzonych producentów, którzy łączą najlepsze tradycje ziołolecznictwa z najnowszymi odkryciami naukowymi oraz innowacyjnymi technologiami produkcji leków ziołowych.

Syropy ziołowe na suchy kaszel dla dzieci

Suchy kaszel u dzieci utrzymuje się często jeszcze długi czas po wyleczeniu infekcji dróg oddechowych. Aby ulżyć maluchowi, warto podawać mu odpowiednio dobrany syrop aż do czasu ustąpienia objawów. Formuła każdego ziołowego syropu na kaszel dla dzieci musi być szczegółowo przebadana i dostosowana do delikatnych i wrażliwych organizmów maluchów w różnym wieku. Najczęściej przyjmować można je już od 3 roku życia.

Syropy ziołowe to świetne rozwiązanie na kaszel zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Dobierając odpowiedni skład i dawkowanie produktu można w skuteczny sposób uporać się z chorobą i jej uciążliwymi objawami.