Available Filters

Filtruj po cenie

Zioła na wzmocnienie układu nerwowego

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników

Zioła na układ nerwowy

Choroby, stresująca praca, bezsenność, trudne sytuacje życiowe, niezdrowy styl życia to dla wielu osób codzienność. Czynniki te rodzić mogą chwilowe lub chroniczne zaburzenia układu nerwowego. Taki stan nie tylko uniemożliwia czerpanie pełnej satysfakcji z życia, ale może rodzić powstawanie kolejnych schorzeń fizycznych i psychicznych. Nie warto zwlekać z zatroszczeniem się o stan swojego układu nerwowego. 

Mieszanki i preparaty ziołowe działają w sposób delikatny i przy regularnym stosowaniu pozwalają na powrót do stanu spokoju i harmonii. Konsultacja z odpowiednim lekarzem, zielarzem lub psychologiem pozwoli dobrać odpowiedni kierunek terapii i zacząć od zaraz pracować nad polepszeniem swojego stanu psychofizycznego. W ofercie sklepu E-zielarnia Zielarni Św. Franciszka znajdziecie Państwo wybór zaufanych, starannie przebadanych i polecanych przez specjalistów preparatów wykonanych z dobrej jakości, ekologicznych ziół, roślin i witamin.

Zioła na regenerację układu nerwowego

Istnieje ogromna ilość ziół stosowanych przy problemach z układem nerwowym. Poszczególne preparaty można dobrać do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Występują mieszanki i produkty ziołowe uspokajające, dodające energii, pomocne przy migrenie, problemach z koncentracją, pamięcią, zmęczeniem i obniżonym nastrojem.

Miłorząb japoński pomaga między innymi w prawidłowym ukrwieniu mózgu, ograniczeniu szkodliwego wpływu wolnych rodników na komórki organizmu i wzmacnianiu funkcji poznawczych. Żeń-szeń koreański poprawia krążenie krwi, wspierając sprawność fizyczną i umysłową pacjenta. Poprawia także odporność i utrzymuje prawidłowy poziom cukru we krwi. Korzeń różeńca górskiego wspiera w stanach przemęczenia, przygnębienia i pomaga polepszyć zdolność do koncentracji i efektywnego myślenia. Natura posiada genialne rozwiązania na wiele schorzeń układu nerwowego.

Zapraszamy Państwa do zakupów w sklepie E-zielarnia Zielarni Św. Franciszka. W razie jakichkolwiek pytań, nasi sprzedawcy służą szczegółową informacją dotyczącą składu, pochodzenia i stosowania oferowanych przez nas preparatów.