Available Filters

Filtruj po cenie

Herbaty franciszkańskie

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 55 wyników

Herbaty franciszkańskie od Zielarni św. Franciszka

Nazwą herbata określa się napary z różnych ziół czy suszu owocowego, dlatego często stosujemy nazwy takie jak herbata malinowa, herbata owocowa, które możesz kupić w naszym sklepie. W tej kategorii znajdują się natomiast herbaty franciszkańskie.

Herbatki ziołowe

Herbatka ziołowa polecana jest jako uzupełnienie diety w składniki, które korzystnie wpływają na metabolizm węglowodanów w organizmie oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i prawidłową wagę. Herbatka polecana jest dla osób, które mają problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu glukozy

Herbatki franciszkańskie na różnego rodzaju dolegliwości

Herbata ziołowa na wątrobę – mięta, dziurawiec, mniszek, rumianek i nagietek wspierają trawienie, zdrowie i czynność wątroby, zdolność odtruwania (oczyszczania) organizmu, pobudzają wytwarzanie soków trawiennych i motoryki żołądkowo-jelitowej.

Herbata ziołowa cukier w normie – herbata franciszkańska która polecana jest jako uzupełnienie diety w składniki, które korzystnie wpływają na metabolizm węglowodanów w organizmie oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i prawidłową wagę. Herbatka polecana jest dla osób, które mają problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu glukozy

Herbaty franciszkańskie pomagają z nadwagą

Herbatka franciszkańska na nadwagę stanowi mieszankę ziół, której składniki polecane są dla wsparcia komfortu układu żołądkowo-jelitowego, prawidłowej motoryki układu pokarmowego, zrównoważonego metabolizmu węglowodanów. Składniki wpływają pozytywnie na ożywienie ciała, funkcję wydzielniczą układu moczowego, kontrolę masy ciała.