Available Filters

Filtruj po cenie

Nalewki, Balsamy, Syropy i Krople

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 107 wyników

Nalewki, balsamy, syropy i krople Ojca Klimuszko, Kapucynów i Grzegorza Sroki

W tej kategorii znajdują się naturalne nalewki, balsamy, syropy i krople. Ziołowe kompozycje, zamknięte w eleganckich butelkach, pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu i wspomagają walkę z wieloma dolegliwościami.

Nalewki kapucyńskie

Nazwą nalewka określa się zazwyczaj napój na bazie alkoholu i przetworzonych roślin – ziół, owoców lub kwiatów. W naszym sklepie znajdziesz natomiast zarówno wersję alkoholową, jak i bezalkoholową. Balsam kapucyński/Nalewka kapucyńska jest produktem alkoholowym, który z pewnością znajdzie swoje zastosowanie u osób zmagających się z problemami układu pokarmowego. Sekretna kompozycja ziół i żywic zapobiega skurczom żołądka, wzdęciom, uśmierza ból i przywraca apetyt. Nalewki i Eliksiry Ojca Klimuszko dostosowane są do wspierania wielu narządów w organizmie człowieka. W ofercie Ojca Klimuszko można znaleźć, m.in. nalewki na serce, wątrobę, nerki czy zgrabną sylwetkę, które nie zawierają alkoholu.

Syropy

Zioła lecznicze ukryte w gęstym syropie, to idealne rozwiązanie na dolegliwości związane z przeziębieniem. Wyciągi z porostu islandzkiego, babki lancetowej lub kwiatu bzu, przede wszystkim łagodzą objawy bólowe gardła i krtani oraz niwelują różne rodzaje kaszlu. Syropy na bazie jeżówki, prawoślazu lub dzikiej róży zawierają źródło witaminy C, dlatego poleca się je przy wsparciu odporność. Oprócz najpopularniejszych produktów na wzmocnienie organizmu, w naszym sklepie znajdziesz również syropy o innych zastosowaniach. Ekstrakty z szyszek chmielu, liści melisy lub kwiatów lipy polecane są dla osób, które mają problemy z zasypianiem, ponieważ działają uspokajająco i wyciszająco, a syropy z imbirem wspierają przewód pokarmowy.

Krople Ojca Grzegorza Sroki

Naturalne krople na bazie ziół to preparaty lecznicze na przypadłości różnego rodzaju. Tradycyjne krople żołądkowe zawierają liście mięty pieprzowej, korzeń kozłka, ziele dziurawca, korzeń goryczki i pomarańczę. Taka kompozycja roślinna bez wątpienia poradzi sobie z bólami brzucha, niestrawnością czy nudnościami. Na stresy dnia codziennego poleca się krople, które w swoim składzie posiadają liście melisy, koszyczek rumianku, korzeń kozłka, szyszki chmielu i korzeń arcydzięgla. Zioła te działają odprężająco i ułatwiają zasypianie. W naszej ofercie posiadamy krople uspakajające Nervosol-K od Herbapolu, Nervobonisol Ojca Grzegorza Sroki i standardowe krople walerianowe.