Available Filters

Filtruj po cenie

Stawy, kości, mięśnie

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 146 wyników

Maści na stawy
Każdego dnia korzystamy z naszego układu ruchu, warto więc o niego zadbać, aby służył nam jak najlepiej. Na bolące stawy warto stosować maści, których skład jest oparty na naturalnych składnikach, w tym ziołach. W sklepie e-zielarnia.eu znajdziesz maści i żele, które wzmocnią Twoje stawy. W swoim składzie posiadają one między innymi srebro koloidalne, konopie, żywokost, czarci pazur, kamforę, bursztyn, eukaliptus, jodłę syberyjską, kapsaicynę, kasztan, gorczycę, arnikę, nagietek, lawendę oraz szałwię. Preparaty te skutecznie rozluźniają mięśnie wokół stawów, łagodzą ból wynikający ze zmian reumatycznych, a także działają przeciwzapalnie.
Zioła na bóle kręgosłupa
Bolący kręgosłup to problem, który dotyka znacznej ilości osób niezależnie od ich wieku. W tym przypadku warto zażywać dostępne w sklepie suplementy, przykładowo Artrobon i 4joints dostępne w formie kapsułek lub przeznaczone do tego maści chłodzące oraz rozgrzewające. Przy bólach wynikających z rwy kulszowej warto również zastosować oleje naturalne jak olej z żywokostu z gojnikiem, które łagodzą ból oraz zmniejszają obrzęki. Ciekawymi produktami są również ”Franciszkański Balsam kręgowy” oraz ”Balsam kręgowy Ojca Grzegorza”, które posiadają bogate składy zawierające olejki, oleje, witaminy i ekstrakty.
Zioła na zwyrodnienia stawów
Sklep posiada produkty wspierające regenerację stawów, które występują w różnych postaciach. Znajdziesz tu herbatki ziołowe, mieszaki ziół, mazidła, żele i płyny do masażu, suplementy, kremy, balsamy, oleje, plastry rozgrzewające, zioła do kąpieli w saszetkach, tabletki do ssania oraz lecznicze nalewki. Każdy znajdzie więc tu produkt spełniający jego wymagania. Stymulują one regenerację naskórka, działają rozluźniająco i przeciwzapalnie, pomagają w nerwobólach i stanach napięciach mięśni po nadmiernym wysiłku fizycznym, a także zmniejszają ból mięśni i stawów. Produkty te pomogą osobom cierpiącym na artretyzm, reumatyzm, podagrę oraz bóle kości różnorodnego pochodzenia.