Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480
Smog truje wszystkich! Ale największym zagrożeniem jest dla chorych na dolegliwości układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Szczególnie toksyczny jest on dla osób starszych i dla dzieci.
Z naszych obserwacji wynika, że stosowanie produktów ziołowych jest szczególnie wskazane w stanach przeziębieniowych, gdyż wpisują się one w aktualnie panującą strategię leczenia. Powodowane jest to tym, że wykazują one działanie przeciwzapalne, łagodzące stan błony śluzowej i napotne. Leczenie produktami naturalnymi ma szczególnie korzystne skutki u dzieci.
Dzieci po wakacjach wróciły do przedszkoli, a wraz z nimi wróciły do przedszkoli nieproszeni goście, którymi bez wątpienia są owsiki.
W Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza do suplementacji diety u osób z depresyjnym pogorszeniem nastroju polecany jest preparat DEPRIBON oraz VITALBON, który hamuje starzenie się organizmu.
Balsam kapucyński należy do specjalnej grupy środków spożywczych zwanych suplementami diety. To naturalny preparat, przygotowywany z ziół i żywic, wzmacniający organizm i regulujący pracę układu pokarmowego. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)
Płacę przez PayU

PayPal