WPISZ KOD RABATOWY EZIELARNIA5, ABY OTRZYMAĆ 5% RABATU NA ZAKUPY!

 Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480

Kategorie

Blizny to nie jest łatwy temat, czasami bardzo trudno jest się ich zupełnie pozbyć. W takim przypadku może być potrzebny bardziej inwazyjny zabieg. Maści, bądź kremy na blizny najlepiej stosować, gdy blizna jest jeszcze świeża. Warto wtedy zwrócić uwagę na skład produktu, na to czy jest w pełni naturalny, bezpieczny i co najważniejsze - skuteczny.
Żywokost jest niezastąpiony na bóle stawów, mięśni, urazy różnego pochodzenia. Co w sobie ma ta niezwykła roślina? Za terapeutyczne właściwości żywokostu w znacznej mierze odpowiada alantoina, substancja która zwalcza stan zapalny, przyspiesza gojenie się ran oraz pobudza proces ziarninowania, czyli powstawania tkanki łącznej. Dlatego preparatów z żywokostem nie mogło zabraknąć w naszej zielarni.
Miód manuka z Nowej Zelandii uważany jest za najzdrowszy miód na świecie. Posiada naukowo udowodnione działanie antybakteryjne, a jego spożywanie podnosi ogólną odporność organizmu. Sprawdź jego wyjątkowe właściwości.
Zioła ojca Sroki to marka sama w sobie, do tego obecna na półkach w naszej zielarni. Jako franciszkanin i niezwykle ceniony zielarz o. Grzegorz Sroka jest autorem wielu unikalnych i skutecznych mieszanek ziołowych.
Herbatka ziołowa na ciśnienie to zbiór kilku skutecznych ziół, których zadaniem wzmocnić układ krwionośny i usprawnić jego działanie. Zatem jaką herbatę wybrać?
Showing 1 to 5 of 24 (1 Pages)
Płacę przez PayU

PayPal

PayPal