Zwrot produktów do 10 dni
DARMOWA DOSTAWA od 500zł
 Szybki kontakt 536 880 480
Wyciąg z kwiatów konopi najczęściej wzbogaca się olejem konopnym z nasion lub innym olejem roślinnym dzięki czemu powstaje słynny olej CBD. Najważniejszą substancją bioaktywną ekstraktu z konopi jest kannabidiol. Olej CBD z konopi siewnych to przełomowy neutraceutyk, który NIE JEST psychoaktywny i może być stosowany jako wszechstronne antidotum bez obaw o zmiany świadomości. Jest w pełni legalny i dostępny bez recepty jako suplement diety.
Benedyktynka sporządzona jest na bazie spirytusu i 21 ziół. Przez wieki stosowano ją nie tylko dla wzmocnienia organizmu, ale także na różne dolegliwości układu pokarmowego - bóle, niestrawności, nieżyty, stany zapalne, wzdęcia, zgagę. Można ją także zażywać jako środek rozgrzewający, uspokajający, kojący migrenę i polepszający sen.
Nieoczyszczone jelita to nie tylko problemy z trawieniem i wydalaniem, lecz także przyczyna otyłości i wzdęć. Ponadto złogi powodują niedożywienie innych organów wewnętrznych, w tym serca i mózgu, oraz ogólne poczucie zmęczenia.
Olejki eteryczne wykorzystywane są nie tylko w aromaterapii. Preparaty z olejkami eterycznymi nie tylko pielęgnują, ale też dzięki naturalnym aromatom korzystnie wpływają na naszą psychikę. Warto spróbować aromaterapii olejkami - najlepiej w kąpieli albo podczas masażu.
Choroba ta dotyka prawie cztery razy częściej kobiet niż mężczyzn. Lecząc żylaki należy pamiętać, choć to choroba powszechna (zwłaszcza u kobiet), może być bardzo groźna i wywołać poważne powikłania, np. owrzodzenia podudzi, zatory naczyniowe. W objawach przewlekłej niewydolności żylnej, takich jak: obrzęki i kurcze nóg, uczucie świądu, bólu, uczucie ciężkości nóg, dobre efekty uzyskuje się stosując wyciąg z owocu kasztanowca.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)
Płacę przez PayU

PayPal