Available Filters

Filtruj po cenie

Susz owocowy

Filter

Wyświetlanie 1–16 z 31 wyników

Susz owocowy

W tej kategorii znajduje się susz owocowy, ziołowy, mieszanki i herbaty. Wszystkie produkty mają szerokie spectrum działania leczniczego, ponieważ są w pełni naturalne i pozbawione toksyn. Dzięki różnorakim formom spożycia, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Susz owocowy

Susze owocowe to bomba witaminowa dla organizmu i idealne lekarstwo na różnego rodzaju dolegliwości.  Świetnie sprawdzą się jako napar lub dodatek do jogurtu, ciasta czy zupy. Znajdziesz tutaj m.in. susze owocowe bzu czarnego, morwy białej, goji, żurawiny, rokitnika, maliny, pigwy, borówki, aronii i wiele, wiele innych. Owoce te mają cały szereg właściwości, od moczopędnych i przeciwbakteryjnych, po wzmacniające i regulujące siły.

Susz ziołowy

Susze ziołowe od ćwierć wieku wykorzystywano jako przyprawy, kosmetyki oraz wszelkiego rodzaju medykamenty, ze względu na bogate źródło witamin i minerałów. Tworzy się je z roślin polnych, leśnych, a nawet ogrodowych. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem w walce z chorobą. Susze ziołowe wspomagają układ kostny, nerwowy, pokarmowy, oddechowy, moczowy-płciowy, naczyniowy czy też układ ruchu.

Herbatki ziołowe i ziołowo-owocowe, mieszanki

Herbatki ziołowe i ziołowo-owocowe to najlepsze połączenie dla zdrowia. Wszystko za sprawą składników, które są dobrane w taki sposób, aby w pełni eliminować różne dolegliwości chorobowe. Znajdziesz tutaj, np.:

  • mieszankę dzikiej róży i owocu czarnego bzu, która wspomaga układ odpornościowy,
  • miks pokrzywy, skrzypu, mniszka i dzikiej róży, który korzystnie wpływa na oczyszczanie organizmu,
  • wyciąg z jarzębiny pospolitej, tarniny i kruszyny pospolitej, która reguluje pracę jelit,
  • herbatę łuskanej gorczycy, owsa, żeń-szenia i imbiru, która przede wszystkim wspomaga układ kostny i nerwowy,
  • kompozycję z konopi siewnej, gojnika, wierzbówki, macierzanki piaskowej, krwawnika pospolitego, melisy lekarskiej i lawendy wąskolistnej, która łagodzi migrenowe bóle głowy.