Available Filters
Wódka Carska - Zakwas żołądkowy Bołotowa 500ml
Wódka Carska – Zakwas żołądkowy Bołotowa 500ml

79,00

79,00

Wódka Carska – Zakwas żołądkowy Bołotowa 500ml

79,00

Znana od ponad 300 lat. Stymuluje żołądek do produkcji soków trawiennych. Reguluje układ pokarmowy, oczyszcza organizm, poprawia jakość krwi. Stosowana w wielu dolegliwościach.

„Carska Wódka” – Zakwas żołądkowy Bołotowa

Znana od ponad 300 lat. Stymuluje żołądek do produkcji soków trawiennych. Reguluje układ pokarmowy, oczyszcza organizm, poprawia jakość krwi. Stosowana w wielu dolegliwościach.

Stymuluję i reguluje

„Carska”, stymuluję i reguluje funkcje wątroby i żołądka. Jest z sukcesem stosowana w wielu dolegliwościach, związanych z chorobami autoimmunologicznymi.

Profilaktyka

Stosując systematycznie „Wódkę Carską” zwaną, także Zakwasem żołądkowym Bołotowa wspomagamy żołądek do produkcji kwasu żołądkowego o odpowiednim PH (PH3).

Na zgagę i niestrawność

Masz problemy ze zgagą lub niestrawnością? Spróbuj zakwasu żołądkowego prof. Borysa Bołotowa i przekonaj się jak szybko „Carska” poprawi trawienie i przyniesie ulgę.

Pomaga utrzymać odpowiednie pH soku żołądkowego, wspomagając procesy trawienia zwłaszcza białek. Wspomaga stymulację żołądka do produkcji soków żołądkowych o odpowiednim PH (0,9–3,0 PH). Zalecana do stosowania wspomagająco w zgadze i niestrawności.

Dawkowanie:

Jeśli stosujemy profilaktycznie najlepiej wziąć 2 razy dziennie: zaraz po przebudzeniu oraz przed obiadem po 1 łyżce stołowej (10 ml). Na duże „dolegliwości” „Carską wódkę” zaczynamy pić podczas każdego posiłku 5ml (łyżeczka do herbaty) przez 7 dni. Następnie zwiększamy do 10 ml (łyżka stołowa), także podczas każdego posiłku przez 10 dni. Docelowo Carską pijemy 4 razy dziennie, po przebudzeniu na czczo i przed każdym posiłkiem po 10-20 ml. Można również stosować środek doraźnie w przypadku zgagi czy niestrawności (przejedzenia) – 1 łyżka łagodzi sytuację.

Bołotow zaleca, abyśmy słuchali swojego organizmu i wybrali czy odpowiada nam picie Carskiej w trakcie posiłku czy przed. Istotne jest abyśmy zrozumieli jak ważne jest odpowiednie zakwaszenie żołądka przy problemach typu zgaga, refluks. Substancje zawierające inhibitory pompy protonowej nie łączymy ze spożywaniem Carskiej. Z praktycznych wskazówek – warto odmierzyć w kieliszku ile ma interesująca nas dawka i pić z niego Carską .

Zawartość

500 ml

Skład

woda
ekstrakt z winogron
ekstrakt z dzikiej róży
kłącze rdestu japońskiego
złoty wąs
mieszanina kwasów nieorganicznych wg receptury Bołotowa.

Dystrybutor

Spółdzielnia Socjalna Zielony Edukator
z siedzibą w 10-683 Olsztyn, ul. Trylińskiego 2

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wódka Carska – Zakwas żołądkowy Bołotowa 500ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.