Skrzyp ziele 50g
Skrzyp ziele 50g

7,00

7,00

Skrzyp ziele 50g

(4 opinie klienta)

7,00

Skrzyp polny jest prawdziwą skarbnicą łatwo przyswajalnej krzemionki, co czyni z niego zioło o wyjątkowych właściwościach pro zdrowotnych i zapobiegających przedwczesnym procesom starzenia.

Ziele skrzypu

Susz ziołowy

Krzemionka zawarta w zielu skrzypu wspomaga przemianę materii, działa na cały organizm, zwłaszcza na tkankę łączną, oddziałuje na stan naczyń krwionośnych, na wszystkie narządy wewnętrzne, na skórę, włosy, paznokcie i kości. Działa wzmacniająco, mineralizująco, regenerująco, oczyszczająco, odtruwająco i przeciwgrzybiczo.

Związki krzemu wpływają pozytywnie na aktywność hormonalną ludzi starszych, a więc mają działanie rewitalizujące i odmładzające.

Ze względu na ogólnoustrojowe działanie skrzyp jest stosowany w uciążliwych, przewlekłych chorobach przewodu pokarmowego, płuc, układu moczowego, rozrodczego i krwionośnego oraz skóry i kości. Jest on stosowany w problemach z krwią i z układem krążenia w niedokrwistości, w miażdżycy, w chorobach płuc i dróg oddechowych, w chorobach nerek i dróg moczowych. Zalecany jest w zaburzeniach metabolicznych, w okresie po operacji, dla osób starszych, u których występuje niedobór krzemu zwłaszcza w kościach co wpływa na fakt występowania u nich podatności na złamania kości.

Skład :

100% skrzyp ziele

Masa netto :

50g

Sposób przygotowania:

Ziele skrzypu zalewamy szklanką wody i gotujemy 10 minut. Odstawiamy na 20 minut, uzupełniamy brakującą ilością wody, do objętości jednej szklanki, przecedzamy.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem.

Producent:

Natura-Wita

4 opinie dla Skrzyp ziele 50g

  1. ADAM (zweryfikowany)

  2. Kamila Połeć (zweryfikowany)

  3. Grazyna Pluta (zweryfikowany)

  4. Janina (zweryfikowany)

    czesto pije z innymi ziołami

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *