Available Filters
Nagietek płatki - susz ziołowy 25g
Nagietek płatki – susz ziołowy 25g

4,00

4,00

Nagietek płatki – susz ziołowy 25g

4,00

Kwiat nagietka wykazuje działanie regenerujące, gojące, przeciwzapalne, bakteriobójcze i grzybobójcze. Działa on korzystnie na błony śluzowe przewodu pokarmowego, przełyku, żołądka i jelit (ochronnie, ściągająco, przeciwbiegunkowo, przeciwzapalnie, i w pewnym stopniu zapobiegawczo, przeciwnowotworowo).

Płatki nagietka

Kwiat nagietka wykazuje działanie regenerujące, gojące, przeciwzapalne, bakteriobójcze i grzybobójcze. Działa on korzystnie na błony śluzowe przewodu pokarmowego, przełyku, żołądka i jelit (ochronnie, ściągająco, przeciwbiegunkowo, przeciwzapalnie, i w pewnym stopniu zapobiegawczo, przeciwnowotworowo). Zapobiega rakowaceniu czynnych wrzodów żołądka i jelit oraz blizn powstałych po zabiegach operacyjnych.

Nagietek zwiększa odporność organizmu, wzmaga aktywność układu śródbłonkowo-siateczkowatego, co czyni organizm zdolnym do przeciwstawienia się inwazji mikroorganizmów chorobotwórczych i do skutecznej obrony przed zakażeniem. Działa antyseptycznie i grzybobójczo. Pobudza czynność wątroby, działa żółciopędnie, korzystnie na wzrok, moczopędnie i napotnie dzięki czemu oczyszcza organizm usuwając zbędne produkty przemiany materii.

Skład:

płatki nagietka

Masa netto:

25g

Kraj pochodzenia:

Polska

Sposób przygotowania naparu:

1/2 łyżeczki suszu zalać szklanką wrzącej wody, odstawić pod przykryciem na 15 minut, przecedzić

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić od światła.

Producent:

Natura Wita

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nagietek płatki – susz ziołowy 25g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.