Pregfem płodność kobiet 60 kaps
Pregfem płodność kobiet 60 kaps

40,00

40,00

Pregfem płodność kobiet 60 kaps

(2 opinie klienta)

40,00

Pregfem™ to unikalna kompozycja cynku, który pomaga w zachowaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, mio-inozytolu, ekstraktów ziołowych oraz witamin i minerałów zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®.

Pregfem płodność kobiet

Suplement diety

Pregfem™ to unikalna kompozycja cynku, który pomaga w zachowaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, mio-inozytolu, ekstraktów ziołowych oraz witamin i minerałów zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii oraz wspiera pragnienie seksualne. Żelazo odgrywa rolę w procesie podziału komórek, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowej regulacji aktywności hormonalnej, a foliany pomagają w prawidłowej produkcji krwi oraz przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. Witamina B12 oraz B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina D oraz foliany pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Pieprz czarny wspomaga zdrowie kobiecego układu rozrodczego, wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

 

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

 

Środki ostrożności:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania:

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Składniki:

Mio-inozytol, ekstrakt 4:1 z korzenia macy, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, żelazo (fumaran żelaza (II)), cynk (cytrynian cynku), witamina D (cholekalcyferol), witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), BioPerine® – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny, kwas foliowy (L-metylofolian wapnia), witamina B12 (metylokobalamina).

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Mio-inozytol

300,00 mg

Ekstrakt 4:1 z korzenia macy (Lepidium meyenii)

100,00 mg

Żelazo           14,00 mg (100% RWS)*
Cynk

         10,00 mg (100% RWS)*

Witamina D

          50,00 μg/2000 IU            (1000% RWS)*

Witamina B6

          2,80 mg (200% RWS)*

Kwas foliowy

     600,00 μg (300% RWS)*

BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)

– w tym piperyna

3,00 mg

2,85 mg

Witamina B12

      5,00 μg (200% RWS)*

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających oraz barwników.

 

BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.

Zawartość:

60 kapsułek

 

Producent:

Pharmovit

2 opinie dla Pregfem płodność kobiet 60 kaps

  1. Emilia Sudoł (zweryfikowany)

  2. Kinga (zweryfikowany)

    Doskonały skład by wesprzeć płodność kobiety. Szukałam inozytolu, a znalazłam o wiele więcej

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *