Memobon - wspomaga pamięć i równowagę
Memobon 60 kaps – wspomaga pamięć i równowagę

50,00

50,00

Memobon 60 kaps – wspomaga pamięć i równowagę

(2 opinie klienta)

50,00

Ze względu na zawartość ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające ukrwienie mózgu, pamięć, koncentrację oraz właściwe funkcjonowanie narządu słuchu i równowagi. Wchodzący w skład preparatu ekstrakt z korzenia żeń-szenia sprzyja zachowaniu  wydolności umysłowej i  fizycznej.

Memobon – suplement diety Ojca Grzegorza Sroki

Wspomaga pamięć i równowagę

Ze względu na zawartość ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające ukrwienie mózgu, pamięć, koncentrację oraz właściwe funkcjonowanie narządu słuchu i równowagi. Wchodzący w skład preparatu ekstrakt z korzenia żeń-szenia sprzyja zachowaniu  wydolności umysłowej i  fizycznej  oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, a także wspomaga witalność organizmu.

Składniki:

mleczan magnezu, żelatyna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, maltodekstryna, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych*, dwutlenek krzemu),*) pochodzenia naturalnego

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (1 kapsułka) zawiera:

Ekstrakt z liści Miłorzębu Japońskiego 70mg , ekstrakt z korzenia Żeń-szenia 50mg ,

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 kaspułka (rano). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 25 0C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Uwaga:

Nie stosować u osób uczulonych na składniki produktu. Nie zaleca sie suplementacji prepratem w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może zwiększać skłonność do krwawień oraz nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. W związku z tym należy przerwać spozywanie produktu 4 dni przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi. W przypadku padaczki lub zaburzeń krzepliwości krwi suplement stosować w porozumieniu z lekarzem.

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Opakowanie:

60 kapsułek.

Producent:

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, ul. Stawowa 23, 34-300 Żywiec

2 opinie dla Memobon 60 kaps – wspomaga pamięć i równowagę

  1. Katarzyna Wieczorek (zweryfikowany)

    Polecam

  2. Beata Ochońska (zweryfikowany)

    Bardzo dobre na pamięć

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *