MIÓD MNISZKOWY 1200G
Miód mniszkowy 1200g

58,00

58,00

Miód mniszkowy 1200g

(2 opinie klienta)

58,00

Miód mniszkowy to jeden z najszlachetniejszych miodów, który może okazać się zbawienny dla naszego organizmu w wielu sytuacjach. Wszystkie miody są bardzo zdrowe i często mogą zastąpić nawet kuracje lekami, jednak ten mniszkowy wyróżnia się na tle innych zarówno składem, jak i wyglądem oraz ceną. Polecany jest w leczeniu różnych dolegliwości i bardzo korzystnie wpływa na wiele funkcji organizmu

Miód nektarowy mniszkowy 1200g

Miód mniszkowy to jeden z najszlachetniejszych miodów, który może okazać się zbawienny dla naszego organizmu w wielu sytuacjach. Wszystkie miody są bardzo zdrowe i często mogą zastąpić nawet kuracje lekami, jednak ten mniszkowy wyróżnia się na tle innych zarówno składem, jak i wyglądem oraz ceną. Polecany jest w leczeniu różnych dolegliwości i bardzo korzystnie wpływa na wiele funkcji organizmu.

Poszukując dobrego miodu o leczniczych właściwościach, warto więc wziąć miód mniszkowy pod uwagę, czasem jednak może on być dość trudno dostępny. Z powodu pewnych trudności w jego pozyskiwaniu, jego cena jest nieco wyższa niż w przypadku innych rodzajów, jednak czasem warto wydać więcej, ponieważ efekty jego stosowania mogą nas zadziwić.

Pojemność:

1200g

Producent:

Niepołomicki Bartnik

2 opinie dla Miód mniszkowy 1200g

  1. Anna Cempel (zweryfikowany)

  2. Iwona Babula (zweryfikowany)

    Miodzik pyszny, szybka dostawa.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *