Vitus Ratownik 71 balsam chondroityna 1000 50g
Vitus Ratownik 71 balsam chondroityna 1000 50g

11,00

11,00

Vitus Ratownik 71 balsam chondroityna 1000 50g

11,00

Preparat posiada w swoim składzie chondroitynę i glukozaminę, które działają regenerująco na chrząstkę stawową. Wpływają na jej sprawność i wytrzymałość. Wspomagają prawidłową pracę stawów. Dodatkowo chondroityna działa przeciwbólowo.

Vitus Ratownik 71 Chondroityna 1000 50G

RATOWNIK CHONDROITYNA 1000 z chondroityną, glukozaminą i kamforą.

Chondroityna jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej, wpływa na sprawność i wytrzymałość stawów a w połączeniu zglukozaminą gwarantuje zwiększenie odporności zarówno stawów jak i kości na mikro- uszkodzenia. Jest także środkiem o działaniu przeciwbólowym.

Glukozamina wchodzi w skład podstawowej substancji odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie stawów. W okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, zwiększonego obciążenia stawów, przy nadwadze oraz w podeszłym wieku dochodzi do zmniejszenia produkcji glukozaminy w organizmie, dlatego też ważne staje się wyrównanie jej niedoboru. Glukozamina wzmacnia stawy oraz stymuluje syntezę kolagenu do odbudowy i regeneracji chrząstki stawowej.

RATOWNIK chroni ścięgna, więzadła, torebki stawowe oraz tkankę kostną. Zalecany jest zarówno w okresie rekonwalescencji jak i w profilaktyce. Wpływa na poprawę ruchomości i elastyczności stawów. Dodatkowo działa przeciwzapalnie.

Posiada właściwości łagodzenia bólu oraz zmniejszania postępu zmian zwyrodnieniowych. Systematyczne stosowanie wzmacnia stawy zapobiegając urazom podczas dużego obciążenia.
Stosować; nałożyć w okolicach stawów i wmasować do czasu wchłonięcia się balsamu.

Dozowanie i częstotliwość:

stosować indywidualnie w miarę potrzeb.

Opakowanie:

tubka 50 g

Producent:

Ratownik

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Vitus Ratownik 71 balsam chondroityna 1000 50g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *