Ukraińskie kosmetyki olejek glistnik 50ml
Ukraińskie kosmetyki olejek glistnik 50ml

32,00

32,00

Ukraińskie kosmetyki olejek glistnik 50ml

(2 opinie klienta)

32,00

Olejek z glistnika wykazuje silne działanie: – przeciwbakteryjne, – przeciwzapalne, – przeciwbólowe, – gojące – przeciwalergiczne. Zalecamy stosowanie olejku z glistnika jaskółcze ziele do wspomagania leczenia. różnych chorób skóry.

Olejek z glistnika

Mirrolla Olejek z glistnika jaskółcze ziele Olejek z glistnika wykazuje silne działanie: – przeciwbakteryjne, – przeciwzapalne, – przeciwbólowe, – gojące – przeciwalergiczne.

 

Zalecamy stosowanie olejku z glistnika jaskółcze ziele do wspomagania leczenia różnych chorób skóry. Działa na pozbywanie się: blaszek łuszczycowych, odcisków, zwalczanie gruźlicę skóry Olejek ten wykazuje korzystny wpływ na skórę z problemami takimi jak trądzik pospolity, czyraczność, egzema drobnoustrojów, łojotok. W przypadku chorób, którym towarzyszy świąd, również z pomocą przychodzi olejek z glistnika, likwiduje uporczywe swędzenie. Pomaga również przy polipach i brodawczakach. W medycynie ludowej od wieków stosowano glistnik. Ta roślina zielna jest uważana za jeden z najbardziej popularnych środków do stosowania przy zmianach skórnych.

 

Szczególnie skuteczne jest stosowanie glistnika w przypadku wyprysków i trądziku.

Pojemność:

50ml

2 opinie dla Ukraińskie kosmetyki olejek glistnik 50ml

  1. Milena Kot (zweryfikowany)

  2. MAŁGORZATA CHYNEK-BIAŁAS (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *