Rozgrzewający plaster z kapsaicyną 12x18 cm 1szt
Rozgrzewający plaster z kapsaicyną 12×18 cm 1szt

11,00

11,00

Rozgrzewający plaster z kapsaicyną 12×18 cm 1szt

11,00

Rozgrzewający plaster z kapsaicyną i innymi substancjami naturalnymi. Łagodzi bóle reumatyczne, krzyżowo-lędźwiowe, mięśniowe i  nerwobóle. Przynosi szybką ulgę.

Rozgrzewający plaster z kapsaicyną 12×18 cm

Rozgrzewający plaster z kapsaicyną i innymi substancjami naturalnymi. Łagodzi bóle reumatyczne, krzyżowo-lędźwiowe, mięśniowe i  nerwobóle. Przynosi szybką ulgę.
Sposób użycia:
Plaster stosuje się na dokładnie umytą i wysuszoną skórę. Po zdjęciu nasadki ochronnej  przykleja się  go na skórę w okolicy krzyżowo-lędźwiowej, klatki piersiowej, stawów, bolących mięśni. Najpóźniej po upływie 8 godzin należy delikatnie usunąć plaster. Następnie skórę umyć mydłem i ciepłą wodą. W razie potrzeby czynność można powtórzyć, ale nie więcej niż 3 plastry przez okres 7 dni. Ponowną kurację można rozpocząć stosując przerwę od 7 do 14 dni.
Składniki aktywne:
ekstrakt Capsicum 2,89% Mentol 7,8% kamfora 9,6%, 12,5% olibanum.
Skład:

kadzidło, kamfora, mentol, Asafoetida, mirra. Rabarbar, Cinnamomum Cassia, Rehmannia  Root Red Peony Root Chiński Angelica Root Dahuan Angelica Root Borneol, wspólne Monkshood Matka Root Capsicum Extract, Resin kalafonii, Scrophularia Korzeń, tlenek cynku

Uwaga:

Tylko do użytku zewnętrznego, zgodnie z instrukcją.
Nie należy stosować plastra, jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na kapsaicynę i  inne składniki, lub cierpi na przewlekłe  choroby  skóry.
U osób wrażliwych rzadko może występować reakcja alergiczna. W przypadku jakichkolwiek nietypowych reakcji skórnych, należy przerwać stosowanie. Plastra nie należy stosować na uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi, a zwłaszcza  z oczami. Po każdym użyciu plastra dokładnie umyć ręce mydłem i ciepłą wodą. Nie stosować razem z rozgrzewającą poduszką. Nie należy stosować co najmniej 1 godzinę przed i tuż po kąpieli.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w oryginalnym opakowaniu. Nie przechowywać w bezpośrednim świetle słonecznym. Nie zamrażać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci
Uwaga ogólna:
Nie należy stosować plastra po upływie terminu ważności zamieszczonym na etykiecie. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 12 lat. Kobiety w ciąży i karmiące matki mogą  stosować  wyłącznie po konsultacji z lekarzem.
Opakowanie zawiera jeden plaster o wymiarach 12-18cm.
Dystrybutor:
Impress-Pharma

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rozgrzewający plaster z kapsaicyną 12×18 cm 1szt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *