Olej ziołowy z dziurawca z witaminą E 100 ml
Olej ziołowy z dziurawca z witaminą E 100 ml

32,00

32,00

Olej ziołowy z dziurawca z witaminą E 100 ml

32,00

Olej z dziurawca,  jest naturalnym antybiotykiem i składnikiem przeciwzapalnym. Nie tylko przyspiesza gojenie się ran i oparzeń, lecz także nie pozostawia blizn po wyleczeniu. Zioła św. Jana są z powodzeniem wykorzystywane do zwalczania różnych postaci egzemy.

Olej ziołowy z dziurawca z witaminą E 100 ml

Dziurawiec jest stosowany w medycynie ludowej od ponad 2000 lat, inaczej nazywany ziołem św. Jana. Jego najważniejsze składniki wydobywa się z kwiatów i liści tego zioła. Kwiaty są bogate w beta-karoten i hiperycyny. Największa ilość skutecznych składników dziurawca – hiperycyny – zawarta jest głównie w liściach. Hiperycyna jest substancją bardzo skuteczną wobec infekcji i stanów zapalnych. Wiele badań potwierdziło pozytywne stosowanie dziurawca w leczeniu skaleczeń i ran. Olej z dziurawca,  jest naturalnym antybiotykiem i składnikiem przeciwzapalnym. Nie tylko przyspiesza gojenie się ran i oparzeń, lecz także nie pozostawia blizn po wyleczeniu. Zioła św. Jana są z powodzeniem wykorzystywane do zwalczania różnych postaci egzemy.

Skład (INCI):

Helianthus annuus Seed Oil, Hypericum perforatum Extract, tokoferylu

Stosowanie:

Delikatnie wcierać w skórę kilka razy dziennie. Natychmiast po aplikacji, należy unikać słońca, ponieważ hiperycyna powoduje nadwrażliwość na światło.

Przechowywanie:

przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w bezpośrednim świetle słonecznym. Chronić przed mroze.

Pojemność:

100ml

Dystrybutor:

Impress Pharma

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej ziołowy z dziurawca z witaminą E 100 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *