Available Filters
Miód lawendowy 1200g
Miód lawendowy 1200g

62,00

62,00

Brak w magazynie

Miód lawendowy 1200g

62,00

Miód z lawendy ma stosunkowo dużą zawartość sacharozy w porównaniu do innych miodów. Tym niemniej, wysoka zawartość łatwo przyswajalnych cukrów sprawia, że ten miód doskonale sprawdzi się dla rekonwalescentów, osób osłabionych, a także sportowców – czyli wszystkich tych, którzy wymagają dostarczenia większej ilości energii.

Brak w magazynie

Miód z lawendy 1200g

Miód z lawendy ma stosunkowo dużą zawartość sacharozy w porównaniu do innych miodów. Tym niemniej, wysoka zawartość łatwo przyswajalnych cukrów sprawia, że ten miód doskonale sprawdzi się dla rekonwalescentów, osób osłabionych, a także sportowców – czyli wszystkich tych, którzy wymagają dostarczenia większej ilości energii. Miód lawendowy może też działać łagodnie uspokajająco, ponieważ – jak wszystkie produkty lawendowe, jest on źródłem olejków eterycznych z grupy terpenów, w tym pinenu, lineolu, geraniolu, borneolu i cyneolu. Olejek lawendowy ma ponadto działanie antybakteryjne i niszczy między innymi bakterie paciorkowca, bakterie wywołujące dur brzuszny czy błonicę.

Miód lawendowy, jak wspomniano, może być wykorzystywany wśród osób, które potrzebują dostarczania łatwo przyswajalnej energii. Jednak głównym zastosowaniem miodu lawendowego są terapie lecznicze chorób układu oddechowego oraz infekcje typu przeziębienie czy grypa. Oczywiście sam miód nie jest w stanie wyleczyć choroby, tym bardziej wynikającej z namnożenia się chorobotwórczych bakterii – ale jest to doskonała pomoc dla terapii farmaceutycznej albo też rozwiązanie profilaktyczne w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania. Miód lawendowy z uwagi na właściwości można stosować w stanach wyczerpania psychicznego i fizycznego, w okresie wzmożonego wysiłku, nadmiernego stresu.

Pojemność:

1200g

Producent:

Niepołomicki Bartnik

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Miód lawendowy 1200g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.