Liść melisy fix
Liść melisy fix

7,50

7,50

Liść melisy fix

7,50

MELISA : Tradycyjnie stosuje się w objawowym leczeniu łagodnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych, w tym wzdęć i wzdęć z oddawaniem wiatrów oraz w łagodnych objawach napięcia nerwowego i jako środek ułatwiający zasypianie.

LIŚĆ MELISY – melissae folium

zioła do zaparzania w saszetkach, 2g/saszetkę

Zawartość opakowania:

30 saszetek po 2 g

Skład:

1 saszetka (2 g) produktu zawiera 2 g liści melisy (Melissa officinalis L., folium).

Wskazania do stosowania:

Tradycyjnie stosuje się w objawowym leczeniu łagodnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych, w tym wzdęć i wzdęć z oddawaniem wiatrów oraz w łagodnych objawach napięcia nerwowego i jako środek ułatwiający zasypianie.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na liść melisy.

Interakcje:

Brak danych.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności:

Bezpieczeństwo stosowania leku u dzieci poniżej 12 lat nie zostało ustalone ze względu na brak odpowiednich danych. Jeśli podczas stosowania leku objawy nasilą się należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeżeli objawy nie ustępują w czasie stosowania produktu lub występują działania niepożądane nieopisane na tym opakowaniu należy skonsultować się z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią:

Bezpieczeństwo stosowania podczas ciąży i laktacji nie zostało ustalone. Ze względu na brak wystarczających danych stosowanie leku podczas ciąży i laktacji nie jest zalecane. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn:

Może osłabiać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn dlatego pacjenci stosujący produkt leczniczy nie powinni prowadzić pojazdów i obsługiwać maszyn.

Dawkowanie, sposób stosowania i droga podania:

Młodzież od 12 lat, dorośli i osoby w podeszłym wieku: 1 – 2 saszetki (2 – 4g)  zalać ¾ szklanki (ok. 150 ml) wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem 10 minut. Pić po ¾ szklanki świeżo przygotowanego naparu 1 – 3 razy  na dobę.

Dzieci poniżej 12 lat:

Nie zaleca się stosowania.

Czas stosowania:

Jeżeli objawy utrzymują się powyżej 2 tygodni pomimo stosowania produktu leczniczego należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent :

KAWON

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Liść melisy fix”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…