DZIKA RÓŻA SKÓRKA MIELONA
Dzika róża skórka mielona 100g

14,50

14,50

Dzika róża skórka mielona 100g

14,50

Dzika róża działa: wzmacniająco, odżywczo, witaminizująco, oczyszczająco, przeciwzapalnie, ściągająco, żółciopędnie, wykrztuśnie, przeciwgorączkowo, przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, poprawia trawienie, wzmacnia nerki i krew, zwiększa popęd płciowy, reguluje miesiączkowanie.

Kategoria:

Dzika Róża skórka mielona

Dzika róża -susz owocowy

Dzika róża wykazuje działanie wzmacniające, odżywcze, witaminizujące, oczyszczające, przeciwzapalne, ściągające, poprawiające trawienie, żółciopędne, wykrztuśne, przeciwgorączkowe, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, wzmacniające nerki oraz krew, zwiększające popęd płciowy, regulujące miesiączkowanie i przeciwdepresyjne.

Wielokierunkowe działanie róży wynika z dużej zawartości witaminy C, w połączeniu z innymi witaminami. Witamina C w organizmie bierze udział w procesach utleniania i redukcji, a to podstawowe procesy toczące się w całym organizmie we wszystkich narządach i we wszystkich tkankach. Warto nadmienić, iż witamina C zawarta w róży jest aktywna i trwała w przeciwieństwie do syntetycznej, która przedawkowana jest przyczyną m.in. biegunki czy kamieni nerkowych.

Cenną właściwością witaminy C jest hamowanie powstania nitrozoamin, które są związkami rakotwórczymi i powstają w przewodzie pokarmowym po spożyciu przenawożonych azotem roślin i innych pokarmów zawierających nadmiar azotu, między innymi wędlin.

Zapotrzebowanie na witaminę C wzrasta u dzieci, u kobiet w ciąży oraz u matek karmiących, w czasie choroby, zwłaszcza przebiegającej z gorączką, u palaczy, u alkoholików, u ludzi pijących dużo kawy i herbaty, u lekomanów i u narkomanów.

Owoce róży stosuje się w spadku odporności organizmu, w osłabieniu mechanizmów obronnych, w chorobach zakaźnych, przeziębieniach, w infekcjach bakteryjnych i wirusowych, zwłaszcza przebiegających z wysoką gorączką, a także w chorobie nowotworowej. Różę stosuje się również u rekonwalescentów po wszelkich chorobach, szczególnie długotrwałych, zakaźnych, po wszelkiego typu operacjach.

Skład:

skórka dzikiej róży

Masa netto:

100g

Kraj pochodzenia:

Polska

Sposób przygotowania:

łyżkę suszu zalać przegotowaną wodą, odstawić pod przykryciem na 15-20 minut. Do smaku dodajemy sok malinowy,cytrynę.
Innym sposobem jest dodawanie do jogurtu, serka, zup lub łączenie z innym produktem spożywczym.

Producent:

Natura-Wita

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dzika róża skórka mielona 100g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *