Dermaticus - Mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa 150ml
Dermaticus – mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa 150ml

62,00

62,00

Dermaticus – mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa 150ml

(3 opinie klienta)

62,00

Mazidło ziołowe wspomaga, rozgrzewa i  relaksuje skórę na plecach, kręgosłupie, kolanach, łokciach oraz  zmęczone mięśnie lub stawy, także w przypadkach pochodzenia reumatycznego.  Stosowane regularnie, wpływa na zmniejszenie dyskomfortu w stawach, ułatwiając ich ruchomość. Dodatkowo mazidło może poprawić ukrwienie i rozluźnić spięte partie mięśni.

 

Dermaticus – mazidło klasztorne Ojca Klimuszko na skórę w okolicach stawów i kręgosłupa

Mazidło ziołowe wspomaga, rozgrzewa i  relaksuje skórę na plecach, kręgosłupie, kolanach, łokciach oraz  zmęczone mięśnie lub stawy, także w przypadkach pochodzenia reumatycznego.  Stosowane regularnie, wpływa na zmniejszenie dyskomfortu w stawach, ułatwiając ich ruchomość. Dodatkowo mazidło może poprawić ukrwienie i rozluźnić spięte partie mięśni. Zapewni niebywałą ulgę i uczucie rozluźnienia, rozgrzania po fizycznym wysiłku jak i obciążeniu.

 

Zastosowanie:

Mazidła nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Smarować skórę w okolicach problematycznych: nóg, stawów, barków, pleców, ramion 1-3 razy dziennie. Rozgrzewa, uśmierza i relaksuje. Wmasować mazidło do całkowitego wchłonięcia w skórę. Nie nanosić na żylaki i unikać kontaktu z oczami. Pojawienie się zaczerwienienia w miejscu stosowania świadczy o pobudzeniu ukrwienia i jest zjawiskiem pożądanym.

Pojemność:

150 ml

Producent:

Eldex Medical

3 opinie dla Dermaticus – mazidło na skórę w okolicy stawów i kręgosłupa 150ml

  1. Anonimowo (zweryfikowany)

  2. Witold (zweryfikowany)

    Polecam.

  3. Jarosław (zweryfikowany)

    w ostrych przypadkach – super. Nie dawało mi spać ( stare kontuzje kompresyjnego uszkodzenia kręgów). I niespodzianka – spokojne pół nocy !

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *