Żywy ocet jabłkowy 700ml
Żywy ocet jabłkowy 700ml

22,00

22,00

Żywy ocet jabłkowy 700ml

(3 opinie klienta)

22,00

Kategoria:

Żywy Ocet Jabłkowy Złote Jabłuszko 700ml

Naturalny, polski ocet jabłkowy zawierający żywe kultury bakterii. Niepasteryzowany i niefiltrowany.

 

Żywy Ocet Jabłkowy Złote Jabłuszko

  • naturalna fermentacja
  • żywe kultury bakterii
  • aktywne enzymy
  • niepasteryzowany
  • niesiarkowany
  • niefiltrowany

Do picia, do sałatek.

Jak stosować ocet jabłkowy?


* Profilaktycznie aby poprawić trawienie i wchłanianie substancji odżywczych jak również przy wzdęciach i niestrawności: 5 minut przed posiłkiem wypić 2 łyżki octu rozcieńczone w ¼ szklanki wody.

* W przypadku zgagi przyrządzić taką samą mieszankę i od razu wypić.

* Jeśli natomiast dopadnie nas biegunka i ból brzucha, rozpuszczamy 2 łyżki octu w 1 szklance wody i wypijamy małymi łykami. Powtarzamy kilka razy w ciągu dnia.

* Przy antybiotykoterapii i po niej, aby odbudować florę bakteryjną jelit wypijamy 2 łyżki rozcieńczone w ¼ szklanki wody trzy razy dziennie – rano na czczo i przed kolejnymi posiłkami.

* W przypadku wrzodów żołądka lub nadżerek zacząć od mniejszej dawki octu i jednocześnie nawadniając  organizm przez wypijamy 2 litrów wody z odrobiną soli himalajskiej lub kamiennej dziennie. Gdyby przy piciu octu występował ból można przed wypicie octu wypić ½ szklanki maceratu z prawoślazu lekarskiego (macerować na zimno 1 łyżkę ziół w 1 szklance chłodnej wody).

* Latem świetnie sprawdzają się power-drinki: 1 łyżką octu na jedną szklankę gazowanej lub niegazowanej wody, dodać listek melisy lub mięty i ewentualnie trochę miodu.

* Natomiast w razie ukąszenia, stłuczenia czy obrzęku przyłożyć na zaognione miejsce gaźnik nasączony octem. Zmieniać kilkakrotnie w ciągu dnia.

* Pijąc regularnie ocet jabłkowy przez dłuższy czas zauważymy szereg pozytywnych zmian w naszym organizmie. Niestety mimo że produkt ten ma szerokie zastosowanie i działanie na wiele schorzeń to nie jest panaceum na każdą chorobę. Czasem więc trzeba sięgnąć po inne środki.

 

Pojemność:

700 ml

Producent:

BIO-LAS, Łaz 3, 66-003 Zabór

3 opinie dla Żywy ocet jabłkowy 700ml

  1. Kazik Staszowski (zweryfikowany)

  2. Piotr S. (zweryfikowany)

  3. Marzena Mocna (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *