Złocień maruna ekstrakt standaryzowany 0,8% partenolidów 90 kaps
Złocień maruna ekstrakt standaryzowany 0,8% partenolidów 90 kaps

24,00

24,00

Złocień maruna ekstrakt standaryzowany 0,8% partenolidów 90 kaps

(1 opinia klienta)

24,00

Złocień maruna pomaga się zrelaksować. Wspiera trofizm mikrokrążenia, zwiększa przepuszczalność naczyń włosowatych i mikrocyrkulację. Przyczynia się do łagodzenia objawów menopauzy. Przyczynia się do poprawy fizycznego i psychicznego samopoczucia. Wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Ekstrakt z kwiatów złocienia maruny

Ekstrakt standaryzowany 0,8% partenolidów

Suplement diety

Zawartość opakowania

butelka – 90 kapsułek

Złocień maruna pomaga się zrelaksować. Wspiera trofizm mikrokrążenia, zwiększa przepuszczalność naczyń włosowatych i mikrocyrkulację. Przyczynia się do łagodzenia objawów menopauzy. Przyczynia się do poprawy fizycznego i psychicznego samopoczucia. Wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Sposób użycia

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Składniki

Mikronizowane wytłoki jabłkowe; żelatyna; ekstrakt z kwiatów złocienia maruny standaryzowany na 0,8% partenolidów (Tanacetum parthenium)

Składniki w porcji dziennej1 kapsułka
Mikronizowane wytłoki jabłkowe380,50 mg
Ekstrakt z kwiatów złocienia maruny
(Tanacetum parthenium)
  19,50 mg
– w tym partenolidy  0,156 mg

 

Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających.

Producent:

Pharmovit

1 opinia dla Złocień maruna ekstrakt standaryzowany 0,8% partenolidów 90 kaps

  1. Beata (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *