Witamina C z kapusty 450g
Witamina C z kapusty 450g

58,00

58,00

Witamina C z kapusty 450g

58,00

Produkt pozyskany z kapusty i naturalnych składników roślinnych dzięki czemu ma dużo łagodniejszy i przyjemniejszy cytrynowy smak. Wyprodukowany metodą dwustopniowej BI-Fermentacji.

Skarby Gai naturalna witamina C z kapusty

Suplement diety

 

Produkt pozyskany z kapusty i naturalnych składników roślinnych dzięki czemu ma dużo łagodniejszy i przyjemniejszy cytrynowy smak. Wyprodukowany metodą dwustopniowej BI-Fermentacji.

 

Witamina C nie powoduje podrażnienia błon śluzowych żołądka.

 

Witamina C ma postać białego, bardzo drobnego proszku. Cechuje się wysoką higroskopijnością. Bardzo dobrze i stosunkowo szybko rozpuszcza się w wodzie.

 

Proces produkcyjny (ekstrakcji kapusty do postaci drobnego białego proszku) jest całkowicie naturalny i odbywa się bez użycia chemii.

 

Kapusta to bardzo popularny składnik codziennej diety. Jest lubiana i ceniona przez miliony Polaków. Dlatego nasz kwas L-askorbinowy wzbudza zainteresowanie wszystkich tych konsumentów, którzy cenią smak i walory zdrowotne tego warzywa.

 

Składniki:

kwas L-Askorbinowy 100 %

Czystość:

100% kwasu l-askorbinowego (witaminy c) na 1 gram produktu.

Zalecane spożycie:

1,5 g (1/2 miarki dołączonej do opakowania) 1 raz dziennie. Proszek należy wsypać do szklanki z woda lub sokiem i dokładnie wymieszać. Najlepiej stosować rano lub 30 minut przed posiłkiem.

Uwagi:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany przez osoby chorujące na kamice nerkowa oraz mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych.

Kobiety ciężarne oraz karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Informacja alergenna:

Produkt może zawierać śladowe ilości sezamu i orzechów.

Kraj pochodzenia:

Polska

Podmiot odpowiedzialny:

Skarby Gai Sp z o o 30-081 Kraków ul. Królewska 65a/1

 

Kwas L-askorbinowy firmy „SKARBY GAI” to produkt naturalny, o czystości farmaceutycznej wyprodukowany w certyfikowanym klastrze technologicznym zlokalizowanym na terenie Wielkiej Brytanii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Witamina C z kapusty 450g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *