Vitus Ratownik Souplessil Az 100ml Żel
Vitus Ratownik Souplessil Az 100ml żel

24,50

24,50

Vitus Ratownik Souplessil Az 100ml żel

(2 opinie klienta)

24,50

SOUPLESSIL AZ to preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. W swoim składzie zawiera naturalne składniki – pazur diabła, arnikę i skrzyp, które skutecznie regenerują uszkodzone tkanki, łagodzą i uśmierzają ból.

Souplessil Az żel do pielęgnacji i masażu ciała

Souplessil AZ jest nowoczesnym , francuskim preparatem pochodzenia roślinnego. Zawiera skoncentrowane składniki aktywne o wyjątkowych możliwościach penetracji tkanek. Podstawowym komponentem jest krzem organiczny – pierwiastek wyjątkowo istotny dla powstrzymania procesów starzenia się organizmu człowieka. Krzem odgrywa ważną rolę w pomnażaniu włókien kolagenu i elastyny, od których zależy elastyczność układu kostno-stawowego, ścięgien, ścian naczyń krwionośnych, chrząstek stawowych.

Zawartość HARPAGOPHYTUM “pazura diabła” ARNIKI i SKRZYPU wzmacnia działanie specyfiku.

Souplessil AZ to preparat w postaci nietłustego żelu przeznaczony do wspomagania zabiegów manipulacyjnych i fizykoterapeutycznych okolic stawów – w stanach zapalnych stawów, w złamaniach, zapaleniach ścięgien, w chronicznych dolegliwościach reumatycznych, w zwichnięciach, skręceniach, naciągnięciach stawów i mięśni. Szybko się wchłania i łatwo przenika przez skórę docierając do obszarów i organów zmienionych chorobowo. Łagodzi i uśmierza, wzmacnia tkanki otaczające stawy, przyspiesza regenerację po urazach.

Stosowanie:

1.  2-3 razy dziennie kolistymi, delikatnymi ruchami wmasować preparat w okolice stawów, aż do  całkowitego wchłonięcia.
2.  Wspomagająco w zabiegach manualnych i fizykoterapeutycznych.

Uwaga:

Nie stosować na uszkodzoną, zranioną skórę, unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową.
Po użyciu dokładnie umyć ręce.
Nie stosować u dzieci do 3 roku życia.

Pojemność:

100ml

RATOWNIK

2 opinie dla Vitus Ratownik Souplessil Az 100ml żel

  1. Anonimowo (zweryfikowany)

  2. SYLWIA (zweryfikowany)

    Bardzo szybko otrzymałam zamówiony produkt.Jestem wogóle bardzo zadowolona.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *