Vitus Ratownik krem kora dębu 50g
Vitus Ratownik krem kora dębu 50g

11,00

11,00

Vitus Ratownik krem kora dębu 50g

(1 opinia klienta)

11,00

Preparar przeznaczony dla wstydliwych problemów. Pielęgnuje delikatną skórę w okolicach krocza i odbytu. Wykazuje właściwości regenerujące, kojące, przeciwświądowe. Polecany przy dolegliwościach związanych z hemoroidami.

Krem z korą dębu na hemoroidy

Szybkie rozwiązanie „wstydliwych” problemów!
Preparat przeznaczony jest do delikatnej pielęgnacji skóry w okolicach odbytu i krocza. Duże bezpieczeństwo umożliwia stosowanie preparatu przy hemoroidach.

Unikatowe synergiczne połączenie składników preparatu zapobiega powstawaniu wyprzeń, podrażnień, świądu i pęknięć. Czynne składniki preparatu mają właściwości przeciwzapalne, łagodzące i miejscowo regenerujące; sprzyjają polepszeniu mikrokrążenia krwi, wspomagają intensywne zwalczanie dyskomfortu w okolicy odbytu. Preparat czynnie wspomaga przywracanie sprężystości i elastyczności ścianek naczyń oraz mięśni w okolicy odbytu, wspomagając w ten sposób zapobieganie powstawania obrzęków i żylaków odbytu.

Wyjątkowa skuteczność preparatu jest osiągana wskutek połączenia naturalnych wyciągów z hamamelisu i kory dębowej, tradycyjnie stosowanych w medycynie konwencjonalnej i w medycynie ludowej przy zapaleniu żył, żylakach i hemoroidach.

Stosowanie:

preparat należy stosować miejscowo, smarując skórę w okolicach stref problematycznych.

Dawkowanie, częstotliwość i długotrwałość stosowania określa się indywidualnie.

Opakowanie:

tubka 50 g

1 opinia dla Vitus Ratownik krem kora dębu 50g

  1. Janina Paszko (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *