Venobon 60 kaps - wspomaga krążenie żylne i włośniczkowe
Venobon 60 kaps – wspomaga krążenie żylne i włośniczkowe

49,00

49,00

Venobon 60 kaps – wspomaga krążenie żylne i włośniczkowe

(2 opinie klienta)

49,00

Ze względu na obecność nasion kasztanowca i liści miłorzębu Venobon pomaga w utrzymaniu prawidłowego krążenia krwi w naczyniach żylnych i włosowatych, co przyczynia się do łagodzenia objawów skóry naczynkowej oraz dobrego ukrwienia siatkówki oka. Właściwe krążenie krwi przyczynia się do prawidłowego napięcia żył kończyn dolnych oraz żył w okolicy odbytu.

Venobon – suplement diety Ojca Grzegorza

Wspomaga krążenie żylne i włośniczkowe

Ze względu na obecność nasion kasztanowca i liści miłorzębu Venobon pomaga w utrzymaniu prawidłowego krążenia krwi w naczyniach żylnych i włosowatych, co przyczynia się do łagodzenia objawów skóry naczynkowej oraz dobrego ukrwienia siatkówki oka. Właściwe krążenie krwi przyczynia się do prawidłowego napięcia żył kończyn dolnych oraz żył w okolicy odbytu, których powiększenie powoduje powstanie hemoroidów. Zawartość liści miłorzębu pomaga w utrzymaniu prawidłowego ukrwienia mózgu, co wspomaga pamięć i koncentrację.

Składniki:

ekstrakt z nasion kasztanowca, żelatyna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych*, dwutlenek krzemu). pochodzenia naturalnego

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (1 kapsułka) zawiera:

Ekstrakt z nasion Kasztanowca 280mg, ekstrakt z liści Miłorzębu Japońskiego 70mg .

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 kapsułka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 25 0C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Uwaga:

Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu, a także  w okresie ciąży i laktacji. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. W przypadku zaburzeń krzepliwości krwi stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi.

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Opakowanie:

60 kapsułek.

Producent:

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, ul. Stawowa 23, 34-300 Żywiec

2 opinie dla Venobon 60 kaps – wspomaga krążenie żylne i włośniczkowe

  1. Ewa (zweryfikowany)

  2. Barbara (zweryfikowany)

    bardzo polecam , skuteczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…