WPISZ KOD RABATOWY EZIELARNIA5, ABY OTRZYMAĆ 5% RABATU NA ZAKUPY!

UROLSON - zioła moczopędne fix

Nowy produkt

Tradycyjnie jako środek moczopędny w kamicy nerkowej i piasku nerkowym, wspomagająco w zakażeniach dróg moczowych.

Więcej szczegółów

50 Na stanie

Dostawa już od 10,50 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
PACZKOMATY 1-2 dni 10,50 zł
INPOST 24-48H 14,00 zł
DPD 24-48h 14,00 zł

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 24.02.2020 17:00

5,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI
OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI

UROLSON

Zioła moczopędne

Species diureticae

Postać farmaceutyczna: zioła do zaparzania w saszetkach

Zawartość opakowania: 30 x 2,0g

Skład: Jedna saszetka (2,0g) zawiera: Virgaureae herba 0,6g; Betulae folium 0,3g; Levistici radix 0,3g; Equiseti herba 0,2g; Phaseoli pericarpium 0,2g; Taraxaci herba 0,2g; Taraxaci radix 0,2g.

Wskazania do stosowania: Tradycyjnie jako środek moczopędny w kamicy nerkowej i piasku nerkowym, wspomagająco w zakażeniach dróg moczowych.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku upośledzenia czynności nerek lub ostrych stanach zapalnych miąższu nerek. Nie zaleca się stosowania w niedrożności dróg żółciowych, ropniaku pęcherzyka żółciowego oraz niedrożności jelit.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: W kamicy żółciowej stosować w porozumieniu z lekarzem. Nie zaleca się stosowania ziół moczopędnych w przypadku obrzęków spowodowanych niewydolnością serca lub nerek. Jeśli objawy po 7 – 10 dniach przyjmowania naparu nasilą się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. Ze względu na zawartość korzenia lubczyka podczas stosowania mieszanki nie zaleca się intensywnej ekspozycji na światło słoneczne. Podczas stosowania produktu należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów.

Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Interakcje: Nie znane

Przedawkowanie: Dotychczas brak doniesień.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak danych nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Nieznany

Sposób stosowania i droga podania: 2 torebki (4,0g) mieszanki zalać 1 szklanką (200 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem ok. 15 minut. Pić 3­-4 razy dziennie po 1 szklance świeżo przygotowanego naparu.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 30°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu

Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.

Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr IL­-5258/LN

30 innych produktów w tej samej kategorii: