NAWET -50% na produkty w promocji jeszcze przez Zobacz wszystkie KLIKNIJ

UROLSON - zioła moczopędne fix

Nowy produkt

Tradycyjnie jako środek moczopędny w kamicy nerkowej i piasku nerkowym, wspomagająco w zakażeniach dróg moczowych.

Więcej szczegółów

50 Na stanie

Dostawa już od 10,50 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
PACZKOMATY 1-2 dni 10,50 zł
INPOST 24-48H 14,00 zł
DPD 24-48h 14,00 zł

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

5,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI
OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI

UROLSON

Zioła moczopędne

Species diureticae

Postać farmaceutyczna: zioła do zaparzania w saszetkach

Zawartość opakowania: 30 x 2,0g

Skład: Jedna saszetka (2,0g) zawiera: Virgaureae herba 0,6g; Betulae folium 0,3g; Levistici radix 0,3g; Equiseti herba 0,2g; Phaseoli pericarpium 0,2g; Taraxaci herba 0,2g; Taraxaci radix 0,2g.

Wskazania do stosowania: Tradycyjnie jako środek moczopędny w kamicy nerkowej i piasku nerkowym, wspomagająco w zakażeniach dróg moczowych.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku upośledzenia czynności nerek lub ostrych stanach zapalnych miąższu nerek. Nie zaleca się stosowania w niedrożności dróg żółciowych, ropniaku pęcherzyka żółciowego oraz niedrożności jelit.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: W kamicy żółciowej stosować w porozumieniu z lekarzem. Nie zaleca się stosowania ziół moczopędnych w przypadku obrzęków spowodowanych niewydolnością serca lub nerek. Jeśli objawy po 7 – 10 dniach przyjmowania naparu nasilą się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. Ze względu na zawartość korzenia lubczyka podczas stosowania mieszanki nie zaleca się intensywnej ekspozycji na światło słoneczne. Podczas stosowania produktu należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów.

Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Interakcje: Nie znane

Przedawkowanie: Dotychczas brak doniesień.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak danych nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Nieznany

Sposób stosowania i droga podania: 2 torebki (4,0g) mieszanki zalać 1 szklanką (200 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem ok. 15 minut. Pić 3­-4 razy dziennie po 1 szklance świeżo przygotowanego naparu.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 30°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu

Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.

Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr IL­-5258/LN

30 innych produktów w tej samej kategorii: