Szafran i lawenda na sen 30 kaps
Szafran i lawenda na sen 30 kaps

23,00

23,00

Szafran i lawenda na sen 30 kaps

23,00

Szafran i Lawenda na Sen to suplement diety, w którego skład wchodzą starannie dobrane ekstrakty roślinne i melatonina.

HERBAL MONASTERIUMSZAFRAN I LAWENDA NA SEN 

Suplement diety

bez glutenuNie zawiera glutenu

bez laktozyNie zawiera laktozy

bez tlenku tytanuNie zawiera tlenku tytanu

Szafran i Lawenda na Sen to suplement diety, w którego skład wchodzą starannie dobrane ekstrakty roślinne i melatonina. Preparat działa wspomagająco w stanach zaburzeń rytmu snu. Ma kompleksowe działanie – ułatwienia zasypiania, obniża poziom napięcia i stresu, oraz ułatwia zrelaksowanie i wpływa na poprawę jakości snu. Nie zawiera zbędnych sztucznych dodatków, takich jak barwniki i konserwanty, substancje słodzące.

Szafran i lawenda na sen 30 kaps
Właściwości:

Szafran i Lawenda na Sen to wieloskładnikowa formuła – zawiera melatoninę oraz standaryzowane, naturalne ekstrakty wysokiej jakości. W skład preparatu Szafran i Lawenda na Sen wchodzi:

  • Szafran (Crocus sativus L.) – przyczynia się do równowagi emocjonalnej oraz pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Wpływa na poprawę jakości snu i zmniejsza problemy z zasypianiem.
  • Lawenda (Lavandula angustifolia) – pomaga w lepszym śnie, redukuje napięcie ułatwiając zrelaksowanie i wyciszenie. Zwiększa komfort trawienny w trakcie przejściowego stresu.
  • Ashwagandha (Withania somnifera) – zwiększa odporność organizmu na stres i redukuje napięcie. Pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. Aswaghandha jako adaptogen wpływa korzystnie na gospodarkę energetyczną organizmu działając odmładzająco, poprawia koncentrację i funkcje poznawcze.
  • Kozłek lekarski (waleriana) (Valeriana officinalis) – pomaga w zasypianiu i radzeniu sobie ze stresem związanym z intensywnym trybem życia, przyczynia się do regeneracji fizycznego i psychicznego samopoczucia, oraz stabilizuje ciśnienie krwi. Wspomaga pracę układu pokarmowego. Wpływa na poprawę jakości snu i wspomaga zasypianie u kobiet w okresie menopauzy.
  • Melisa (Melissa officinalis) – pomaga utrzymać pozytywny nastrój, przyczynia się do zmniejszenia napięcia, ułatwia odprężenie oraz pomaga w utrzymaniu zdrowego snu. Ułatwia zasypianie. Pomaga utrzymać naturalną równowagę hormonalną organizmu.
  • Głóg (Crataegus oxyacantha) – zmniejsza zmęczenie i niepokój, pomaga w zasypianiu, zwiększa dopływ tlenu, poprawia pracę serca i krążenie krwi obwodowej.
  • Błonnik akacjowy(Acacia seyal) – stymuluje wzrost korzystnej mikroflory jelitowej.
  • Melatonina – pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, zmniejsza trudności w zasypianiu, zmniejsza negatywne odczucia po zmianie strefy czasowej.
Składniki:

Ekstrakt z ashwagandhy – witanii ospałej (Withania somnifera) standaryzowany na min. 7% witanolidów, hydroksypropylometoloceluloza (otoczka kapsułki roślinnej), ekstrakt z lawendy (Lavandula angustifolia), ekstrakt z kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) standaryzowany na kwas walerianowy min. 0,8%, ekstrakt z szafranu (Crocus sativus L.) standaryzowany na min. 0,5% safranalu, ekstrakt z melisy (Melissa officinalis), ekstrakt z głogu (Crataegus oxyacantha) standaryzowany na minimum 5% flawonów, błonnik akacjowy (Acacia seyal), melatonina.

Nazwa składnikaZawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt z ashwagandhy – witanii ospałej100 mg (w tym 7 mg witanolidy)
Ekstrakt z lawendy90 mg
Ekstrakt z kozłka lekarskiego80 mg (w tym 0,64 mg kwas walerianowy)
Ekstrakt z szafranu – krokusa30 mg (w tym 0,15 mg safranal)
Ekstrakt z melisy30 mg
Ekstrakt z głogu15 mg (w tym 0,75 mg flawony)
Błonnik akacjowy10 mg
Melatonina1 mg

Szafran i Lawenda na sen to preparat zalecany do stosowania w stanach o zwiększonym zapotrzebowaniu na składniki ułatwiające zasypianie. Rekomendowany dla osób pragnących poprawić jakości snu, oraz obniżyć poziom napięcia i stresu.

Zalecane spożycie:

1 kapsułka dziennie przed snem. Preparat stosować doustnie, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Warunki przechowywania:

Preparat należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Uwagi:

Ostrzeżenia i ważne informacje: nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników lub w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Preparat może nasilać działanie alkoholu. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W trakcie stosowania preparatu może wystąpić uczucie senności prowadzące do spadku koncentracji, co może mieć wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę maszyn.

Zawartość:

30 KAPSUŁEK WEGETARIAŃSKICH

Producent:

Herbal Pharmaceuticals

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szafran i lawenda na sen 30 kaps”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *