Ekstrakt z rdestu ostrokończystego - 20ml

Nowy produkt

Jest jednym z najbogatszych źródeł naturalngo resveratrolu, który jest bodaj najsilniejszym znanym antyutleniaczem. Uznawany za prawdziwy eliksir zdrowia przydłużający życie.

More details

7 Na stanie

41,00 zł brutto

Ekstrakt z rdestu ostrokończystego (zwanego również rdestem japońskim) jest jednym z najbogatszych źródeł naturalngo resveratrolu, który jest bodaj najsilniejszym znanym antyutleniaczem. Uznawany za prawdziwy eliksir zdrowia przydłużający życie.

Przypisuje mu sie ponadto istotną rolę dla:
- Ochrony przed zagrożeniami wirusowymi i bakteryjnymi.
- Łagodzenia stanów zapalnych.
- Regulacji pracy układu pokarmowego i poprawy przemiany materii (szczególnie u osób otyłych).

- Zapobiegania procesom starzenia się i osłabienia organizmu.

- Poprawy zdolności uczenia się, zapobiegania kłopotom z koncentracją i pamiecią. Niektórzy badacze  przypisują mu nawet zdolność zapobiegania chorobie Alzheimera.

- Wpływa korzystnie na stan naczyń krwionośnych i cery.


Źródła informacji:
miesięcznik "International Journal of Obesity", "New York Times" oraz "Economist”.

 

Cytat ze strony dr Henryka Różańskiego

 http://www.luskiewnik.pl/autoimmunologia/new-page-7.htm

 

 „ Suma działania wszystkich związków rdestowca daje ciekawy efekt w stosunku do układu odpornościowego. Z jednej bowiem strony preparaty rdestowców działają immunostymulująco, z drugiej jednak hamują procesy autoagresji immunologicznej. Może to być wykorzystane w fitoterapii wielu chorób autoimmunologicznych, np. reumatyzmu, artretyzmu, pęcherzycy, bielactwa, cukrzycy, wyprysku potnicowego, atopowego zapalenia skóry, pokrzywek alergicznych, alergii uogólnionych, liszaja płaskiego, rumienia guzowatego, tocznia rumieniowatego, łuszczycy, łysienia z autoagresji.

 

Dłuższe przyjmowanie doustne wyciągów z rdestowca może zwiększać poziom estrogenów i obniżać syntezę androgenów. Ma to szczególne znaczenie w przypadku leczenia hiperandrogenizmu, hirsutyzmu i trądziku u kobiet. Estrogenne, przeciwzapalne, przeciwwysiękowe i przeciwnowotworowe właściwości rdestowca mogą mieć zastosowanie w leczeniu i profilaktyce stanów zapalnych i przerostu gruczołu krokowego. U kobiet preparaty rdestowca są zalecane w łagodzeniu objawów okresu przekwitania (klimakterium).

 

Rdestowiec wspomaga procesy detoksykacji = odtruwania (depurativa), zwiększa wydzielanie moczu (diuretica), obniża gorączkę (antypyretica, febrifuge), pobudza miesiączkowanie (emmenagoga), przyśpiesza regenerację tkanek i tym samym gojenie ran.”

 

W dziennej dawce, czyli w 12 kroplach Ekstraktu z rdesu ostrokończystego zawartość Resveratrolu i Emodyny wynosi:

 

Resveratrol – 0,151 mg/12 kropli

Emodyna – 0,028 mg/12 kropli

 

Skład: kłącze rdestu ostrokończystego (Polygonum cuspidatum), spirytus rektyfikowany (zawartość etanolu max. 50%), woda.

 

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 6 kropli rano i wieczorem przed jedzeniem.

Nie rozcieńczać. Stosować przez 40 dni. Przerwa minimum 2 tygodnie, następnie przyjmować w cyklach: przez 3 dni po 6 kropli 3 razy dziennie i 3 dni przerwy. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Supplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Sposób przechowywania: w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

 

Uwaga: Preparat zawiera 50% etanolu. Może osłabić zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn będących w ruchu. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

 

Pojemność: 20 ml

 

Supplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  

Ekstrakt z rdestu ostrokończystego Resveratrol - suplement diety - został zgłoszony i dopuszczony do sprzedaży decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS-ŻP-SD-4230-850/OP/11/1).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ekstrakt z rdestu ostrokończystego - 20ml

Ekstrakt z rdestu ostrokończystego - 20ml

Jest jednym z najbogatszych źródeł naturalngo resveratrolu, który jest bodaj najsilniejszym znanym antyutleniaczem. Uznawany za prawdziwy eliksir zdrowia przydłużający życie.

30 innych produktów w tej samej kategorii: