Tabletki uspakajające i przeciw bezsenności

Kuracja jednomiesięczna na nerwicę i bezsenność w postaci tabletek - 120 sztuk.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

39,90 zł

Więcej informacji

PREPARAT działa łagodnie uspokajająco, rozluźniająco a także ułatwia zasypianie. Stosować w przypadku stresów, łagodnych stanów nerwicowych, w trudnościach z zasypianiem, wywołanych nadmiernym napięciem nerwowym.
Sposób użycia:
3 tabletki 10-15 minut po każdym posiłku (śniadanie, obiad, kolacja). Nie przekraczać dawki 10 tabletek w ciągu doby.
Przeciwskazania:
Nie stosować u dzieci, matek karmiących i kobiet w ciąży.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Zawartość:
Opakowanie zawiera 120 tabletek a’750mg +/- 2%
Jak działa kuracja? 
Zastosowanie w składzie szyszki chmielu, korzenia kozłka i liścia melisy posiada odpowiednie uzasadnienie w sytuacji wspierania poprzez łagodne działanie uspokajające oraz poprzez zainicjowanie fizjologicznych mechanizmów wyrównujących stany stresowe. Działanie manifestuje się łagodzeniem stanów stresowych, zmniejszaniem kłopotów z zasypianiem i przeciwdziałaniem w zaburzeniach snu. 

Owoc głogu, oprócz łagodnego działania uspokajającego i wpływu na mięsień sercowy, ma korzystne działanie ze względu na antyoksydacyjne właściwości flawonoidów i procyjanidyn. 

Nasiona lnu wykazują dobrze poznane działanie łagodzenia wszelkiego rodzaju podrażnień i łagodzenie stanów zapalnych błon śluzowych, z którymi się styka. Ponadto ze względu na obecność śluzów, występuje procespęcznienia (gromadzenia wody), co sprzyja rozluźnianiu treści pokarmowych. Efektem pobocznym tego będzie dodatkowe wspomaganie fizjologicznych mechanizmów antystresowych. 

Owoc aronii czarnej jest niekwestionowanym źródłem witamin i mikroelementów, składników korzystnych w przypadku zapobiegania chorobom cywizlizacyjnym, takim jak nadciśnienie lub arterioskleroza.