Sól kłodawska drobnoziarnista Nanovital 1 kg
Sól kłodawska drobnoziarnista Nanovital 1 kg

6,00

6,00

Sól kłodawska drobnoziarnista Nanovital 1 kg

(1 opinia klienta)

6,00

Sól kłodawska drobnoziarnista to naturalna sól kamienna, niejodowana wydobywana w Kopalni Soli Kłodawa. Nie zawiera alergenów oraz środków spożywczych GMO.

Kategoria:

Sól kłodawska drobnoziarnista Nanovital 1 kg

Naturalna sól kamienna, spożywcza, nierafinowana, niejodowana, drobnoziarnista, biała. Nie zawiera glutenu, alergenów oraz środków spożywczych GMO.

 

Niejodowana sól kłodawska pochodzi z rodzimej Kopalni Soli w Kłodawie, gdzie wydobywana jest z nieoczyszczonych brył. Może być przez to nieco zabrudzona, ale właśnie dzięki temu stanowi bogate źródło mikroelementów. Charakteryzuje się różowym zabarwieniem, za które odpowiada żelazo występujące w formie tlenku żelaza oraz wysoką czystością.

 

Wykorzystywana jest w przemyśle, gastronomi, lecznictwie oraz kosmetologii. Wykazuje właściwości prozdrowotne i przy spożywaniu z umiarem nie zagraża zdrowiu. Pierwiastki życia” zawarte w soli kłodawskiej to m.in. wapń, magnez, sód, potas, nikiel, fosfor, selen czy żelazo. Idealnie sprawdzi się również jako dodatek konserwujący i poprawiający walory smakowe różnego rodzaju potraw i przetworów domowych.

 

Produkt może zawierać gluten, orzechy ziemne i inne orzechy, sezam oraz soję ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, gdzie pakowane są produkty zawierające te alergeny.

Sposób użycia:

Polecana, jako alternatywa dla tradycyjnej soli kuchennej oraz do domowych zabiegów zdrowotnych czy kosmetycznych. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Opakowanie:

Doypack z struną 1 kg.

Skład:

100% sól kamienna z Kopalni Soli Kłodawa.

Producent:

Nanovital

1 opinia dla Sól kłodawska drobnoziarnista Nanovital 1 kg

  1. Barbara (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.