Available Filters
Sól Kłodawska do kąpieli Nie - Winna Ekstaza 300g
Sól Kłodawska do kąpieli Nie – Winna Ekstaza 300g

13,00

13,00

Sól Kłodawska do kąpieli Nie – Winna Ekstaza 300g

13,00

Polecana do kąpieli osobom, których praca jest fizycznie ciężka lub wyczerpująca psychicznie. Doskonała do regularnej pielęgnacji stóp.

Kłodawska kamienna sól kąpielowa o zapachu poziomki

Pochodzi z naturalnych złóż soli kamiennej bogatych w mikroelementy: magnez, potas, cynk, żelazo. To doskonały środek relaksujący, odprężający, uspokajający, pozytywnie działający na stan i kondycję skóry.

 

Polecana do kąpieli osobom, których praca jest fizycznie ciężka lub wyczerpująca psychicznie. Doskonała do regularnej pielęgnacji stóp.

 

Kłodawska sól kąpielowa jest jedynym tego typu produktem na rynku, który w swym składzie nie posiada detergentów w postaci związku chemicznego pod nazwą Sodium Laury Sulfate, który wysusza skórę pozbawiając jej warstwy ochronnej.

W koncepcji tworzenia tych kompozycji zapachowych było zapewnienie klientowi pełnego komfortu kąpieli kosmetycznych, czyli: intensywna barwa, piękny intensywny zapach, ale przede wszystkim zdrowie, relaks, szczypta aromatoterapii jak również ochrona warstwy lipidowej skóry przed wysuszaniem poprzez zastosowanie związków nawilżających. Komfort takich kąpieli to nie tylko wyżej wspomniane zalety, ale także to, że po zastosowaniu naszej soli kosmetycznej nie jest konieczne stosowanie środków nawilżających w postaci kremów czy balsamów, gdyż sama w sobie jest środkiem wspomagającym warstwę ochronną skóry, co wyróżnia nasz produkt spośród innych podobnych na rynku soli kosmetycznych .

Sposób użycia:

ok 100g soli wsypać pod strumień ciepłej wody. Optymalna temperatura kąpieli do 38°C. Zażywać kąpieli przez okres 10-20 minut. Po kąpieli nie spłukiwać ciała wodą, jedynie osuszyć skórę ręcznikiem.

INCI:

Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Aroma, C.I. 17200, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Pojemność:

300g

Producent:

Kopalnia Soli “Kłodawa” S.A. Aleja 1000-lecia 2, 62-650 Kłodawa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sól Kłodawska do kąpieli Nie – Winna Ekstaza 300g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.