Slimline - wspomaga utrzymać prawidłową masę ciała - 500 ml
Slimline – wspomaga utrzymać prawidłową masę ciała 500 ml

29,00

29,00

Slimline – wspomaga utrzymać prawidłową masę ciała 500 ml

(3 opinie klienta)

29,00

Bioaktywny ekstrakt ziołowy wspomagający redukcję masy ciała. Siemię lniane poprzez zdolność pęcznienia wpływa na regulacje  przewodu pokarmowego i zwiększa częstotliwość wypróżnień. Korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka, usprawniają trawienie. Korzeń mniszka oraz ziele skrzypu wpływają na zwiększenie diurezy, usuwając produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu.

Slimline – bioaktywny ekstrakt wspomagający uzyskanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała

Suplement diety
Preparat posiada działanie wspomagające w procesie obniżania masy ciała. Siemię lniane, poprzez zdolność pęcznienia, reguluje czynności przewodu pokarmowego i wspomaga prawidłowe wypróżnienia. Korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka optymalizują trawienie. Dodatkowo korzeń mniszka oraz ziele skrzypu wpływają na utrzymanie prawidłowej diurezy, usuwając produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu. Efektem powyższych działań jest uzyskanie prawidłowej masy ciała.
Zalecane spożycie:
Zalecana porcja w ciągu dnia: 50 ml. Spożywać 25 ml przed śniadaniem i 25 ml przed kolacją; lub 50 ml rozpuszczone w butelce 0,75 l wody, wypijanej w ciągu dnia. W przypadku zindywidualizowanej diety, stosować nie mniej niż 25 ml na dobę. Rozwarstwienie i osad jest naturalną cechą produktu i nie wpływa na jego jakość. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia (50 ml) w ciągu dnia.
Przeciwwskazania:

Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, matek karmiących, kobiet w ciąży, osób uczulonych na jakikolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Składniki:
woda, substancja słodząca – cukier brzozowy (ksylitol), soki zagęszczone z: jabłka i aronii, ekstrakty wodne z: mniszka lekarskiego, lnu, fasoli, lubczyka, skrzypu polnego, krwawnika, hibiskusa, przeciwutleniacz – kwas cytrynowy.

W komplecie miarka plastikowa 25 ml na nakrętce, której objętość odpowiada połowie dziennej porcji produktu.

Skład Zawartość w porcji dziennej 50 ml
Ekstrakty wodne z:
Korzenia mniszka lekarskiego 267 mg
Nasion lnu 222 mg
Owocni fasoli 178 mg
Korzenia lubczyka 133 mg
Ziela skrzypu polnego 133 mg
Ziela krwawnika 133 mg
Kwiatu hibiskusa 44 mg
Producent:
Eldex Medical
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

3 opinie dla Slimline – wspomaga utrzymać prawidłową masę ciała 500 ml

  1. Eugeniusz (zweryfikowany)

  2. Tomasz (zweryfikowany)

  3. ELŻBIETA KALITA (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *