Sen Pro Complex 60 kaps
Sen Pro Complex 60 kaps

44,00

44,00

Sen Pro Complex 60 kaps

(1 opinia klienta)

44,00

MyVita Silver Pro Complex Sen to suplement uzupełniający codzienną dietę osób dorosłych o składniki ułatwiające zasypianie.

MyVita Silver Pro Complex Sen – 60 kaps.

MyVita Silver Pro Complex Sen to suplement uzupełniający codzienną dietę osób dorosłych o składniki ułatwiające zasypianie.

Właściwości:

Produkt MyVita Silver Pro Complex Sen zawiera unikalną kombinację składników, które są powszechnie stosowane w celu wyciszenia i wsparcia spokojnego snu. Związki te są polecane osobom mającym problemy z zasypianiem i narzekającym na jakość snu. Naturalne i roślinne surowce nie powodują uzależnienia.

Do tej mieszanki należą:

  • melatonina – naturalny ,,hormon snu” regulujący rytm dobowy ekstrakt z chmielu standaryzowany na 0,5% flawonoidów
  • ekstrakt z passiflory standaryzowany na 5% flawonoidów
  • ekstrakt z kozłka lekarskiego w opatentowanej formie ValeroSelect® włoskiej firmy Indena standaryzowany na zawartość 0,8% kwasu walerianowego

Produkt wytworzony w standardzie ,,czystego składu” zawiera wyłącznie aktywne składniki (bez sztucznych dodatków i wypełniaczy), które zostały zamknięte w roślinnej kapsułce wytworzonej z roślinnej celulozy bez barwników (bez dwutlenku tytanu).

 

Składniki:

inulina z korzenia cykorii (Cichorium), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) standaryzowany na zawartość 0,5% flawonoidów, ekstrakt z kwiatów męczennicy cielistej (Passiflora incarnata) standaryzowany na zawartość 5% flawonoidów, ekstrakt z korzenia/ kłącza kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) standaryzowany na 0,8% kwasu walerianowego, melatonina, L-leucyna 10 mg, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki wykonana z celulozy roślinnej).
Produkt bez sztucznych dodatków i wypełniaczy.

Dzienna porcja (1 kapsułka) dostarcza:

Ekstrakt z chmielu 100 mg
Ekstrakt z passiflory 100mg w tym:
– 5,5 mg flawonoidów
Ekstrakt z kozłka 50 mg tym:
– 0,4 mg kwasu walerianowego
Melatonina 1mg
Inulina 200 mg


Stosowanie:

1 tabletka dziennie popijając wodą.

Ważne informacje:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu.

Opakowanie:

60 kapsułek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

Proness

 

1 opinia dla Sen Pro Complex 60 kaps

  1. Alicja Stolc (zweryfikowany)

    Natura jest z nami 👍

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *