Regulobon - zaparcia, odchudzanie 100g
Regulobon – zaparcia, odchudzanie 100g

24,00

24,00

Regulobon – zaparcia, odchudzanie 100g

(5 opinii klienta)

24,00

Łupina nasienna babki jajowatej i błonnik z nasion owsa wspomagają pracę jelit i wypróżnianie. Błonnik, inulina i bakterie probiotyczne, przyczyniają się do zachowania prawidłowego składu flory bakteryjnej jelit, co ma znaczenie w przypadku antybiotykoterapii oraz stosowania leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

Regulobon Ojca Grzegorza

Łagodzi zaparcia, dostarcza prozdrowotnych bakterii,  wspomaga odchudzanie

Łupina nasienna babki jajowatej i błonnik z nasion owsa, wchodzące w skład preparatu, wspomagają pracę jelit i wypróżnianie. Błonnik, inulina i bakterie probiotyczne, zawarte w Regulobonie, przyczyniają się do zachowania prawidłowego składu flory bakteryjnej jelit, co ma znaczenie w przypadku antybiotykoterapii oraz stosowania leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Zdrowa mikroflora jelitowa wspomaga naturalną odporność organizmu oraz sprzyja utrzymaniu właściwej masy ciała.

 

Suplement diety

 

Składniki:

łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), błonnik z nasion owsa, inulina, mikrokapsułkowane kultury bakterii probiotycznych: Bifidobacterium breve, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, LactobacilIus acidophilus,Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Streptococcus thermophilus.

Suplement diety nie moze być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciagu dnia. zdrowy styl życia w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Uwaga:

Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu. W przypadku stosowania innych leków należy je przyjmować 1 godzinę przed lub 2 godziny po spożyciu Regulobonu.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

W celu redukcji masy ciała i w czasie antybiotykoterapii spożywać 2-3 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) przed jedzeniem. W celu ułatwienia wypróżnienia spożywać 2-3 łyżeczki jednorazowo. Przed użyciem silnie wstrząsnąć. Preparat dodać do ok. 200 ml soku, jogurtu lub wody. W przypadku stosowania leków należy je przyjmować godzinę przed lub 2 godziny po spożyciu Regulobonu.

Masa netto:

100g

Producent:

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED, ul. Stawowa 23, 34-300 Żywiec

 

5 opinii dla Regulobon – zaparcia, odchudzanie 100g

  1. Lidia Dembska (zweryfikowany)

  2. Paweł (zweryfikowany)

  3. Anna Malinowska (zweryfikowany)

    Produkt estetycznie i funkcjonalnie zapakowany. Na opakowaniu znajduje się wyczerpującą informacją o składzie i działaniu w języku polskim. Działanie Regulobonu, jak i jego smak oceniam jako bardzo dobre

  4. Anonimowo (zweryfikowany)

  5. Monika Wciórka-Nowak (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…