Available Filters
Podagrycznik pospolity ziele 50g
Podagrycznik pospolity ziele 50g

5,00

5,00

Podagrycznik pospolity ziele 50g

5,00

Podagrycznik jest cenionym ziołem ze względu na swoje działanie. Podagrycznik pomaga osobom z dną moczanową, artretyzmem stawów, chorobami nerek i układu moczowego, a także z problemami ze strony układu pokarmowego.

Ziele podagrycznika

Podagrycznik pospolity w medycynie ludowej stosuje się przede wszystkim na artretyzm stawów oraz dnę moczanową. Dzięki niemu, nagromadzone w tkankach sole kwasu moczowego ulegają destrukcji, łagodząc stany zapalne w obrębie stawów. Używa się go także często zewnętrznie na różnego rodzaju obrzęki, opuchliznę, rany, ukąszenia, oparzenia i wiele innych zmian skórnych.

Podagrycznik jest pomocny także na choroby nerek i układu moczowego. Pomaga odtruwać organizm i usuwać z niego zbędne składniki przemiany materii. Dlatego też sprawdzi się w kuracji oczyszczającej, w przypadku kamicy nerkowej, problemów wątrobowych czy infekcji dróg moczowych.

Podagrycznik stosuje się również na wspomożenie pracy układu pokarmowego. Ułatwia on perystaltykę jelit, przyspiesza przemianę materii oraz zapobiega zaparciom i wzdęciom.

Składniki:

100% podagrycznik pospolity ziele

Sposób przygotowania:

1 łyżeczkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut.

Producent:

Natura-Wita

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podagrycznik pospolity ziele 50g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.