Omułek zielonowargowy 120 kaps
Omułek zielonowargowy 120 kaps

74,00

74,00

Omułek zielonowargowy 120 kaps

74,00

Zielona małża (omułek zielonowargowy) jest ekologicznie uprawiana i zbierana u wybrzeży Nowej Zelandii. Małża w całości składa się z białka, węglowodanów, naturalnego siarczanu chondroityny, minerałów i korzystnych lipidów oraz kwasów Omega-3.

Franciszkański omułek zielonowargowy z dodatkiem spiruliny i kozieradki

Suplement diety

Zielona małża (omułek zielonowargowy) jest ekologicznie uprawiana i zbierana u wybrzeży Nowej Zelandii. Małża w całości składa się z białka, węglowodanów, naturalnego siarczanu chondroityny, minerałów i korzystnych lipidów oraz kwasów Omega-3. Małża jest liofilizowana, co świadczy o tym, że produkt zachowuje wysoką jakość bez ryzyka utleniania lub aktywności niepożądanych mikroorganizmów. Spirulina i kozieradka są bogate w białko i naturalne formy witamin (D, E, K, z grupy B). Składniki preparatu polecane są dla osób, które chcą uzupełnić codzienną dietę w te składniki.

Składniki:

muszla omułka zielonowargowego (Perna canaliculus) – 500 mg, kozieradka pospolita nasiona (Trigonella foenum-graecum) – 50 mg, spirulina Arthrospira platensis – 50 mg. Otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Sposób użycia:

Doustnie 2 kapsułki 2 razy dziennie.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej:

Liofilizowana nowozenlandzka małża zielona: w jednej kapsułce 500 mg, w czterech kapsułkach (zalecana porcja dzienna) 2000 mg.

Ostrzeżenia:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25oC, w sposób niedostępny dla dzieci.

Kraj pochodzenia:

Kraj pochodzenia substancji czynnej: Nowa Zelandia.

Zawartość:

120 kaps

Producent:

Herbarium św. Franciszka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Omułek zielonowargowy 120 kaps”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *