Omułek zielonowargowy 120 kaps
Omułek zielonowargowy 120 kaps

74,00

74,00

Omułek zielonowargowy 120 kaps

(2 opinie klienta)

74,00

Zielona małża (omułek zielonowargowy) jest ekologicznie uprawiana i zbierana u wybrzeży Nowej Zelandii. Małża w całości składa się z białka, węglowodanów, naturalnego siarczanu chondroityny, minerałów i korzystnych lipidów oraz kwasów Omega-3.

Franciszkański omułek zielonowargowy z dodatkiem spiruliny i kozieradki

Suplement diety

Zielona małża (omułek zielonowargowy) jest ekologicznie uprawiana i zbierana u wybrzeży Nowej Zelandii. Małża w całości składa się z białka, węglowodanów, naturalnego siarczanu chondroityny, minerałów i korzystnych lipidów oraz kwasów Omega-3. Małża jest liofilizowana, co świadczy o tym, że produkt zachowuje wysoką jakość bez ryzyka utleniania lub aktywności niepożądanych mikroorganizmów. Spirulina i kozieradka są bogate w białko i naturalne formy witamin (D, E, K, z grupy B). Składniki preparatu polecane są dla osób, które chcą uzupełnić codzienną dietę w te składniki.

Składniki:

muszla omułka zielonowargowego (Perna canaliculus) – 500 mg, kozieradka pospolita nasiona (Trigonella foenum-graecum) – 50 mg, spirulina Arthrospira platensis – 50 mg. Otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Sposób użycia:

Doustnie 2 kapsułki 2 razy dziennie.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej:

Liofilizowana nowozenlandzka małża zielona: w jednej kapsułce 500 mg, w czterech kapsułkach (zalecana porcja dzienna) 2000 mg.

Ostrzeżenia:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25oC, w sposób niedostępny dla dzieci.

Kraj pochodzenia:

Kraj pochodzenia substancji czynnej: Nowa Zelandia.

Zawartość:

120 kaps

Producent:

Herbarium św. Franciszka

2 opinie dla Omułek zielonowargowy 120 kaps

  1. Hanna Chylarecka (zweryfikowany)

    Będę nadal zamawiać ten produkt ponieważ bardzo pomaga, uzupełnia również niedobory jakie wymaga nasz organizm dla zachowania dobrego zdrowia.

  2. Hanna Chylarecka (zweryfikowany)

    Warto korzystać z omyłka jako pomoc w odbudowie chrząstki kostnej.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *