Miłorząb dwuklapowy liść 50g
Miłorząb dwuklapowy liść 50g

7,00

7,00

Miłorząb dwuklapowy liść 50g

(5 opinii klienta)

7,00

Miłorząb korzystnie wpływa na sprawne myślenie w chwilach wymagających wzmożonego wysiłku umysłowego oraz w sytuacji zwiększonego stresu, pomaga w utrzymaniu sprawnej pamięci u osób starszych, wspiera mikrokrążenie w naczyniach mózgowych, przez co przyczynia się do zachowania sprawnej pracy mózgu, wspomaga krążenie, dzięki czemu przyczynia się do utrzymania dobrego słuchu i wzroku.

MIŁORZĄB DWUKLAPOWY – 50g

SUPLEMENT DIETY

Składniki:

miłorząb dwuklapowy liść

Właściwości:

miłorząb korzystnie wpływa na sprawne myślenie w chwilach wymagających wzmożonego wysiłku umysłowego oraz w sytuacji zwiększonego stresu, pomaga w utrzymaniu sprawnej pamięci u osób starszych, wspiera mikrokrążenie w naczyniach mózgowych, przez co przyczynia się do zachowania sprawnej pracy mózgu, wspomaga krążenie, dzięki czemu przyczynia się do utrzymania dobrego słuchu i wzroku.

Kraj pochodzenia:

Chiny

Sposób przygotowania:

1 łyżeczkę surowca zalać szklanką wrzącej wody i zaparzyć pod przykryciem 15-20 minut.

Ostrzeżenia:

nie należy przekraczaj zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie możne być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Nie stosować u osób uczulonych na miłorząb. Jeśli pacjent przyjmuje antykoagulanty, przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem. Produkt tylko dla osób dorosłych.

Przechowywanie:

w temperaturze pokojowej,  w szczelnym opakowaniu np. puszka, słoik, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Producent:

Natura-Wita

5 opinii dla Miłorząb dwuklapowy liść 50g

  1. ADAM (zweryfikowany)

  2. Barbara (zweryfikowany)

  3. Beata (zweryfikowany)

    Wszystko ok

  4. Anna R. (zweryfikowany)

  5. Ewa Kieszkowska (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *