Maść solna natłuszczająca, 200 ml
Maść solna natłuszczająca, 200 ml

23,00

23,00

Maść solna natłuszczająca, 200 ml

23,00

Maść solna ma działanie natłuszczające i przeznaczona jest do pielęgnacji suchego stwardniałego popękanego naskórka. Wspomaga również procesy odnowy naskórka po mikropęknięciach i drobnych otarciach i oparzeniach. Zmiękcza i nawilża suchą swędzącą i problematyczną skórę dzięki doskonałemu nawilżeniu.

Silnie natłuszczająca maść solna

Maść solna ma działanie natłuszczające i przeznaczona jest do pielęgnacji suchego, stwardniałego i popękanego naskórka.Wspomaga również procesy odnowy naskórka po mikropęknięciach i drobnych otarciach oraz po oparzeniach. Zmiękcza i nawilża suchą, swędzącą i problematyczną skórę dzięki jej doskonałemu natłuszczeniu.

Sposób użycia:

Nanieść maść na umyty naskórek 2 razy na dobę. Przy aplikacji na noc zaleca się wcieranie maści z wyprzedzeniem ze względu na dłuższe wchłanianie lub przykrycie nasmarowanych części ciała odzieżą.

Uwaga:

Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze od 5 do 25 ° C, w suchym miejscu. Zapobiegać ekspozycji na słońcu.

Producent:

Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

Dystrybutor:

Virde Polska Sp. z o.o, ul. Wolności 124, 41-500 Chorzów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Maść solna natłuszczająca, 200 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *